Версія для друку

Кращі науковці року ДНУ

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара під час чергового засідання вченої ради відзначили кращих науковців року.

Відповідно до Положення про Нагрудний знак «Науковець року», затвердженого вченою радою ДНУ у вересні 2018 року, службового розпорядження № 39 від 11.02.2019 р. та рішення вченої ради ДНУ (протокол № 11 від 22.04.2019 р.) нагрудним знаком «Науковець року» нагородили:

1. Полушкіна Павла Микитовича, доцента кафедри сучасних технологій діагностично-лікувального процесу факультету медичних технологій діагностики та реабілітації за 1 місце за рейтингом серед інженерних та природничих факультетів.

2. Гринько Тетяну Валеріївну, декана факультету економіки, за 1 місце за рейтингом серед гуманітарних та соціально-економічних факультетів та отримання почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

3. Білозьорова Василя Євгеновича, професора кафедри комп`ютерних технологій факультету прикладної математики за 2 місце за рейтингом серед інженерних та природничих факультетів.

4. Гільорме Тетяну Вікторівну, доцента кафедри статистики, обліку та економічної інформатики факультету економіки за 2 місце за рейтингом серед гуманітарних та соціально-економічних факультетів.

5. Маренкова Олега Миколайовича, доцента кафедри загальної біології та водних біоресурсів біолого-екологічного факультету за 3 місце за рейтингом серед інженерних та природничих факультетів, 1 місце серед молодих вчених цієї групи факультетів.

6. Зінченко Ольгу Анатоліївну, доцента кафедри менеджменту і туристичного бізнесу факультету економіки за 3 місце за рейтингом серед гуманітарних та соціально-економічних факультетів та 1 місце серед молодих вчених цієї групи факультетів.

7. Пипку Олександра Олександровича, доцента кафедри геометрії та алгебри механіко-математичного факультету за 2 місце серед молодих вчених інженерних та природничих факультетів.

8. Гвініашвілі Тетяну Зурабівну, доцента кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами факультету економіки за 2 місце серед молодих вчених гуманітарних та соціально-економічних факультетів.

9. Дяченко Анну Олександрівну, молодшого наукового співробітника НДЛ фізики кристалів активних діелектриків кафедри фізики твердого тіла та оптоелектроніки факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем за 3 місце серед молодих вчених інженерних та природничих факультетів.

10. Сімахову Анастасію Олексіївну доцента кафедри економіки та управління національним господарством факультету економіки за 3 місце серед молодих вчених гуманітарних та соціально-економічних факультетів.

11. Дробахіна Олега Олеговича, в.о. першого проректора за отримання почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

12. Оковитого Сергія Івановича, проректора з наукової роботи за отримання почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

13. Щербиніну Марину Борисівну, декана факультету медичних технологій діагностики та реабілітації, професора за отримання почесного звання «Заслужений лікар України».

14. Гурко Олену Василівну, професора кафедри перекладу та лінгвістичної підготовки іноземців факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства за достроковий захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Практику вручення нагрудного знаку «Науковець року» ініціювала на честь вікового ювілею альма-матер науково-дослідна частина. Перше нагородження сімох науковців відбулося у дні святкування 100-річчя університету у жовтні 2018 року.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube