Версія для друку

Вибір професії сьогодні

Факультет прикладної математики ДНУ ім. О.Гончара уклав Угоду про партнерство та співробітництво із СЗШ №112 м. Дніпра.

Вибір професії сьогодні має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці. Профорієнтація – це науково-практична система підготовки особистості до вільного та свідомого вибору професії. Метою такої роботи зі школярами є допомога учневі у виборі сфери діяльності, а в ній професії, яка б відповідала його здібностям і можливостям, сприяла розвитку професійних нахилів та інтересів. Особливо актуальною профорієнтаційна робота стає в нинішніх умовах соціальної та економічної диференціації суспільства.

Саме тому викладачі факультету прикладної математики ДНУ приділяють особливу увагу цьому напряму. Прикладом можна вважати Угоду про партнерство та співробітництво між КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» Дніпровської міської ради та факультетом прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Угода має на меті об’єднати зусилля сторін для забезпечення безперервної інформаційної освіти дітей, залучення їх до організаційної, гурткової, науково-дослідницької роботи з природничих дисциплін, удосконалення організації навчально-виховного процесу, надання додаткової освіти в галузі інформатики, математики, фізики, участі учнівської молоді у всеукраїнських конкурсах, проведення зі школярами науково-дослідницької та профорієнтаційної роботи.

Відповідно до змісту Угоди, викладачами університету проводитиметься вчасне інформування адміністрації школи про правила прийому до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, про нові спеціальності і спеціалізації, профорієнтаційні заходи, олімпіади, тестування, підготовчі курси тощо. За узгодженням з адміністрацією школи відбуватимуться зустрічі провідних учених, представників кафедр, факультетів та ректорату Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з учнями школи.

Також надаватиметься можливість використання лабораторій та аудиторій факультету прикладної математики для проведення науково-дослідницької роботи школярів під керівництвом наукових співробітників університету та ще багато іншого.

Завідувач кафедри комп`ютерних технологій ДНУ,
професор Наталя Гук


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube