Версія для друку

Одна команда – спільний результат

11 квітня на кафедрі видавничої справи та міжкультурної комунікації ДНУ імені Олеся Гончара відбувся «Book Quest» для старшокласників. У заході взяли участь 60 учнів 11-х класів – команди із семи ліцеїв, гімназій і шкіл Дніпра.

Квестова форма проведення заходу була обрана невипадково, адже саме такий формат дозволяє максимально задіяти різні можливості отримання інформації про спеціальність «Видавнича справа та редагування».

Провели квест викладачі кафедри видавничої справи та міжкультурної комунікації. Особливий організаторський талант при підготовці виявила доцент кафедри Людмила Губа, яка не лише запропонувала, а й розробила численні завдання для потенційних абітурієнтів. Також ефективною була допомога студентів бакалаврату та магістратури, які, як привітні хазяї, провели школярам коротку екскурсію та супроводили їх до аудиторій.

Власне, для учасників фахівці кафедри розробили цілу низку цікавих і захоплюючих завдань, виконання яких вимагало як спеціальних знань, так і виявлення обізнаності з різних дисциплін гуманітарного спрямування. Школярі непогано впоралися із запропонованими завданнями, виконуючи їх колективно, за принципом «Одна команда – спільний результат».

Після підведення підсумків всі учасники квесту були нагороджені грамотами від факультету. Однак головним результатом проведеного, сказати б, «Дня спеціальності» можна вважати саме те, що і учням, і їхнім вчителям сподобалося на факультеті систем і засобів масової комунікації Дніпровського університету. Їм було цікаво спілкуватися з викладачами, про що вони особисто говорили, дякуючи організаторам за увагу та гостинність.

Ось як коментує проведення подібного заходу декан факультету Володимир Демченко: «У сучасних умовах функціонування українські заклади вищої освіти більше не можуть займати споглядальну позицію, очікуючи на абітурієнтів. Обов’язок кожного викладача ЗВО сьогодні, без перебільшення, боротися за абітурієнтів, докладати зусиль для популяризації свого факультету та спеціальності. Таку наполегливу роботу в напрямку поширення інформації про факультет, його наукові здобутки, викладацький склад, сучасний стан і майбутні перспективи постійно здійснюємо і ми».

Зокрема, уже зараз можемо повідомити, що цього року наша кафедра видавничої справи та міжкультурної комунікації акредитувала освітньо-професійну програму за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Крім того, одержала право з 2019 року здійснювати набір абітурієнтів за першим (бакалаврським) рівнем освіти за освітньо-професійною програмою «Видавнича справа та редагування».

Тож чекаємо на вас, наші абітурієнти!

Завідувач кафедри видавничої справи
та міжкультурної комунікації ФСЗМК,
професор Наталія Підмогильна


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube