Версія для друку

Студент ДНУ – срібний призер чемпіонату області з боксу

З 26 по 28 березня на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу, легкої та важкої атлетики проходив Чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед студентів. ДНУ ім. О. Гончара представляв студент фізико-технічного факультету Енвер Азізов, який посів ІІ місце у ваговій категорії 64 кг.

Обласний чемпіонат проводиться з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту у ЗВО та підготовки до студентського Чемпіонату України з боксу. Основними його завданнями є популяризація боксу, здорового способу життя та зміцнення здоров’я студентської молоді.

У нинішніх змаганнях взяли участь збірні команди студентів 1991-2000 років народження. Кожна команда складалася із 10 спортсменів. Усього першість виборювало понад 60 юнаків.

Усі індивідуальні змагання проводилися згідно з діючими правилами. Студент ДНУ Енвер Азізов зумів виявити на рингу свої найкращі бійцівські якості, що дозволило йому впевнено дійти до фіналу та здобути «срібло» чемпіонату.