Версія для друку

Стоп булінг

У лютому Психологічна служба ДНУ імені Олеся Гончара провела тренінг на тему «Стоп булінг» зі студентами спеціальностей «Спеціальна освіта» (ДК-15-1) та майбутніми педагогами спеціальності «Середня освіта» (БП-17-1 (біологія), ГП-17-1 (географія), УП-17-1 (філологія).

Під час тренінгу обговорили поняття та види булінгу, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», прийнятий нещодавно (19.01.2019 р.) Верховною Радою України.

Студенти-майбутні педагоги ознайомилися з алгоритмом дій у випадку проявів булінгу, шляхами протидії цьому явищу, захисту прав дітей та інших осіб, які працюють у закладах освіти, а також дізналися про адміністративну відповідальність за чинення булінгу, приховування випадків булінгу педагогічним, науково-педагогічним, науковим працівником, керівником або засновником закладу освіти.

Запрошуємо кураторів усіх факультетів організувати та провести для своїх студентів такі зустрічі-тренінги задля ознайомлення з цим явищем та оволодіння знаннями та навичками протидії булінгу у студентському середовищі та у суспільстві в цілому.

Звертайтеся до Психологічної служби ДНУ, 4 корпус, кім. 46, просп. Дмитра Яворницького, м. Дніпро. Заявки приймаємо за тел.: 0985237101, 0952342639 (Вікторія Іванівна Лазаренко); 0964550871 (Наталія Василівна Потапова).

Детальніше про булінг.

Психологічна служба ДНУ ім. О. Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube