Версія для друку

Дні Австрії у ДНУ

На кафедрі германської філології Дніпровського національного за підтримки Австрійської служби академічних обмінів (OEAD) пройшов семінар «Дні Австрії у Дніпрі-2019». Учасниками заходу стали викладачі закладів вищої освіти області, вчителі середніх загальноосвітніх шкіл, а також студенти кафедр германської і англійської філології, перекладу та лінгвістичної підготовки іноземців ДНУ.

Наукова зустріч присвячувалася питанням мови, літератури та країнознавства. Досвідчені австрійські лектори, які представляли державну просвітницьку організацію «Культура і мова» Республіки Австрії, Лукас Майрхофер та Кірстін Шваб загалом провели чотири майстер-класи. Під час роботи учасники мали змогу не тільки дізнатися про особливості фонетики, словникового запасу та стилістичних тонкощів австрійської німецької мови, але й відчути унікальність світосприйняття, мислення і художньої рефлексії австрійського народу.

Два дні семінару за такої інтенсивної програми промайнули миттєво. Учасники цього довгоочікуваного заходу відзначили високий рівень професіоналізму австрійських лекторів і натхнення, з яким вони працювали. У свою чергу, австрійські колеги були вражені рівнем професійних знань українських філологів, їхньою креативністю у виконанні практичних завдань, мовною сенситивністю.

Кафедра германської філології


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube