Версія для друку

Харків очима економістів

В останні вихідні жовтня дружній колектив студентів та викладачів економічного факультету ДНУ ім. О. Гончара відвідав першу столицю України – місто Харків. Пригоди Економу продовжуються! Ми розширюємо кордони своїх подорожей, відкриваючи нові міста України.

Першою зупинкою економістів став Екопарк Фельдмана. Тут кожен зміг буквально доторкнутися до природи. Адже, окрім екзотичних тварин, таких як тигри, лев, пантера, ведмідь грізлі, ми відвідали контактний дворик. Альпаку, камерунських кіз, декоративних овець, ослів, лам, свиней та інших усі змогли погодувати, погладити та зробити кумедні фото. Окрім цього, великий комплекс озер та ліс, де панує тиша і спокій, дозволили відволіктися від міської метушні та насолодитися осінніми барвами.

Не менше враження на туристів справив квітковий фестиваль «Бал хризантем». Безліч вишуканих флористичних композицій, різнобарв’я та яскравість жодного не залишили байдужим.

Другою частиною подорожі було знайомство з історією міста: відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова. На дві години ми поринули в історію Слобожанщини в різні періоди її існування. Найбільше враження справила виставка «Україна козацька: погляд крізь століття». Тут представлені цікаві експонати, що розповідають про козацьку минувшину. Зокрема, гетьманський прапор кінця XVII століття, що пов’язаний з важливими особистостями в нашій історії – Іваном Самойловичем, Іваном Мазепою, Іваном Скоропадським та Данилом Апостолом.

Парк відпочинку Максима Горького є улюбленим місцем харків’ян. Відвідати його нам випала нагода у вечірні години, коли весь парк прикрашено різними ліхтарями та ілюмінацією. Там завершилася подорож економістів першою столицею України.

За словами завідувача кафедри економічної кібернетики Романа Іванова, саме дружність, ініціативність та схильність до пригод є характерною рисою нашого колективу, що відчувається щодня, а особливо під час таких яскравих вихідних.

На згадку усі отримали пам’ятні сувеніри, безліч фото та незабутні враження. Традиційно організаторами заходу були рада студентів економічного факультету: в.о. голови ради студентів Іванна Мушин та відповідальна за організаційно-виховну роботу на факультеті, викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дар’я Бесчастна.

Подорожуй з Економом, адже лише Економ на щасті та пригодах не економить!

Катерина Іотова,
студентка 5-го курсу економічного факультету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube