Версія для друку

Про сучасні науково-технічні досягнення – іноземною мовою

У ДНУ ім. О. Гончара пройшла VII Регіональна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Сучасні науково-технічні дослідження у контексті мовного простору», організована кафедрою іноземних мов для інженерно-технічних та природничих спеціальностей факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства. Захід був присвячений 100-річчю ДНУ.

У конференції взяли участь 62 учасника з дев’яти факультетів ДНУ, а також представники Вінницького державного педагогічного університету та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. До організації форуму активно долучилися студенти та аспіранти ДНУ.

Молоді вчені та студенти зі всіх регіонів України мали нагоду презентувати результати власних теоретичних та практичних досліджень і взяти участь у науковій дискусії іноземною мовою, обмінятися думками й досвідом у проведенні наукової роботи.

На пленарному засіданні з привітаннями виступили Олег Дробахін, співголова організаційного комітету конференції, завідувач кафедри прикладної і комп’ютерної радіофізики, доктор фізико-математичних наук, професор та Олександр Хамініч, декан механіко-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, професор.

Молоді науковці працювали за такими напрямками: «Сучасні дослідження у сфері природничих наук», «Сучасні дослідження в сфері соціально-економічних наук та інформаційних технологій», «Актуальні проблеми інженерно-технічних наук та новітніх інформаційних технологій».

Особливу увагу привернула доповідь студентки хімічного факультету М. Мондрусової «Квантово-хімічне дослідження структури пінаціанолу», студента факультету прикладної математики А. Рудакова «Starlink, або Супутниковий Інтернет у всьому світі», студентки біолого-екологічного факультету Д. Данцевої «Використання технології CRISPR Cas9 для лікування генетичних хвороб».

Тези доповідей опубліковані у збірнику «Матеріали VII Регіональної науково – практичної конференції молодих учених та студентів «Сучасні науково-технічні дослідження у контексті мовного простору (іноземними мовами)».

Ольга Посудієвська,
доцент кафедри іноземних мов для
інженерно-технічних та природничих спеціальностей


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube