Версія для друку

Європейський диплом для студентів факультету прикладної математики

Наприкінці квітня відбулося чергове засідання конкурсної комісії щодо відбору на навчання за програмою двох дипломів між факультетом прикладної математики ДНУ та французьким Університетом дю Мен.

Під час співбесіди рекомендації до навчання за програмою двох дипломів вибороли четверо студентів факультету з різних спеціальностей магістратури: Павло Андріяш, Дмитро Басан, Олександр Хохлов (спеціальність Прикладна математика, освітня програма «Інформатика»), Сергій Матвієнко (спеціальність Системний аналіз, освітня програма «Системній аналіз»).

Вже сьомий рік поспіль у рамках Угоди про партнерство та співробітництво між Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара та Університетом дю Мен (місто Ле-Ман, Франція) діє програма двох дипломів між факультетом прикладної математики ДНУ та факультетом наук і технологій Університету дю Мен. Студенти-учасники програми двох дипломів отримують такі можливості:

– безкоштовне навчання протягом навчального року в Університеті дю Мен, захист дипломної роботи за спільною тематикою під подвійним керівництвом українського та французького фахівця;

– оволодіння найновітнішими інформаційними технологіями розробки програмного забезпечення, штучного інтелекту, інтелектуального аналізу даних;

– одержання двох дипломів: українського та французького, визнаного в усіх країнах Європейського Союзу;

– проходження професійної практики на підприємствах IT-індустрії країн Європейського Союзу та України;

– допомогу Університету дю Мен в одержанні стипендій Регіону Луара, уряду Франції тощо (майже всі студенти під час навчання у Франції отримували той чи інший варіант стипендії);

– протягом навчання студенти користуються всіма правами та пільгами французьких студентів;

– право брати участь у літніх підготовчих мовних курсах, адже перебування протягом навчального року у Франції істотно сприяє вивченню французької мови.

Загалом, за сім років існування програми два дипломи отримали п’ятнадцять студентів – усі вони працюють в IT-індустрії країн Європейського Союзу. Сьогодні ще одна студентка факультету прикладної математики Марія Простяк (спеціальність Прикладна математика, освітня програма «Інформатика») навчається за цією програмою в Університеті дю Мен.

Принагідно відзначимо, що у спільному рейтингу українських та французьких студентів учасники програми двох дипломів – студенти факультету прикладної математики завжди входять до першої половини списку, декілька з них посідали перше та друге місця.

Прийом до програми здійснюється на конкурсній основі. У конкурсі беруть участь випускники, які мають диплом бакалавра, успішно склали вступні іспити до магістратури за будь-якою спеціальністю факультету прикладної математики та пройшли співбесіду. Завданням співбесіди є перевірка рівня знань, умінь і навичок претендента, визначення його науково-технічної ерудиції.

Факультет прикладної математики


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube