Версія для друку

Запрошуємо на Всеукраїнську олімпіаду ДНУ для абітурієнтів

Розпочинається реєстрація на Всеукраїнську олімпіаду ДНУ ім. Олеся Гончара з математики, фізики, хімії, біології та географії для вступників на основі повної загальної середньої освіти. Призерам олімпіади нараховуватимуться до 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО при вступі до ДНУ ім. Олеся Гончара на відповідні спеціальності.

Інформуємо, що протягом березня-квітня 2017 року в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара проходитиме Всеукраїнська олімпіада задля виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії та їх залучення до навчання в нашому університеті. На олімпіаді кожен учасник зможе спробувати власні сили з будь-якого предмету.

Зокрема, до участі в олімпіаді запрошуються випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017/2018 навчального року та випускники минулих років, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.

Олімпіада проводитиметься в два тури – дистанційний та очний. Під час першого дистанційного туру (з 19 березня 2018 року по 25 березня 2018 року) абітурієнти мають ознайомитися з тестовими завданнями, розміщеними на веб-сайті та розв’язати їх. Другий (очний) тур проходитиме на базі університету. До участі в ньому будуть допущені учасники, які наберуть не менше 75 балів на першому етапі. Додаткові бали (до 20 балів) нараховуватимуться саме тим абітурієнтам, які наберуть не менше ніж 90 балів у другому турі (за умови вступу до Дніпровського національного університету на відповідну спеціальність).

Реєстрація для участі у Всеукраїнській олімпіаді ДНУ триває з 16 лютого 2018 року до 19 березня 2018 року.

Форма реєстрації

Докладнішу інформацію можна дізнатися у розділі нашого сайту «Абітурієнту», вкладка «Олімпіада ДНУ»

Приймальна комісія
ДНУ ім. О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube