Версія для друку

ДНУ розпочинає підготовку за спеціальністю «Ерготерапія»

Факультет медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара пропонує навчання за новою спеціальністю «227. Фізична терапія. Ерготерапія».

«227. Фізична терапія. Ерготерапія» – спеціальність, яка готує висококваліфікованих фахівців з фізичної терапії та ерготерапії за європейським зразком. Обравши цей напрям, людина оволодіє засобами фізичної реабілітації, методами лікувальної фізичної культури, лікувальним масажем, фізіотерапією, механотерапією, та іншими засобами відновлення та покращення здоров’я пацієнта. Фахівець з фізичної терапії є гарантом на покращення якості лікування, прискорення процесу відновлення функцій органів та систем, повернення працездатності, а також є невід’ємною частиною на шляху відновлення та покращення здоров’я пацієнта.

Термін навчання бакалаврів на основі атестату про повну середню освіту – 3 роки 10 місяців. По закінченні навчання випускники-бакалаври отримують кваліфікацію «фахівець з фізичної реабілітації».

Для вступу за спеціальністю «227. Фізична терапія. Ерготерапія» необхідно мати такі сертифікати ЗНО: українська мова та література, біологія, фізика або іноземна мова.

Факультет медичних технологій діагностики та реабілітації
ДНУ ім. О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube