Версія для друку

Розпочинається реєстрація на ЗНО

6 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 19 березня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання проходитиме з 22 травня до 13 червня.

Кожному вступникові, перш ніж обирати предмети на ЗНО, потрібно уважно переглянути перелік конкурсних предметів на кожну спеціальність, визначений правилами прийому кожного закладу вищої освіти. ДНУ запрошує абітурієнтів ознайомитися з переліком конкурсних предметів для вступу до університету на різні спеціальності.

Міністерство освіти і науки України у 2018 році визначило типовий перелік предметів на конкурсні пропозиції, де є бюджетні місця. Два предмети фіксовані, а третій вступник може обирати з двох альтернативних варіантів. За допомогою цих переліків кожен абітурієнт зможе визначити, яка комбінація предметів є найбільш прийнятною для нього залежно від обраної спеціальності.

Усі вступники обов’язково складатимуть українську мову та літературу. Другий предмет – на вибір математика або історія України, а третій (четвертий) обиратимуть з усіх інших предметів.

Також, як повідомляє МОН, цього року кожен учасник ЗНО має право обрати для складання максимум чотири предмети з одинадцяти можливих. Мінімальна кількість дисциплін, з яких абітурієнти 2018-го мають проходити державну підсумкову атестацію – три. Четвертий предмет можна обрати за власним бажанням.

Переглянути докладнішу інформацію про Вступну кампанію – 2018 можна на нашому сайті в розділі «Абітурієнту».

За інформацією МОНУ
Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube