Версія для друку

Спортивний «Різдвяний серпантин»

У Палаці спорту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулися видовищні відкриті обласні змагання з академічного веслування на тренажері Concept 2 «Різдвяний серпантин».

Змагання, що стали пілотним проектом для Студентської ліги, проходили під егідою кафедри фізичного виховання ДНУ ім. О. Гончара. Серед учасників – господарі змагань – студенти-спортсмени з Дніпра, а також гості з Кам’янського, Новомосковська, Харкова, Запорізької і Миколаївської областей. Наш університет представляли 10 студентів – по п’ятеро дівчат і хлопців.

Незвичайна атмосфера, напружені перегони та музичні привітання від колективів художньої самодіяльності ДНУ «Мрія», «Радуга», «Ритм» супроводжували це дійство впродовж п’яти годин. Спортсмени були на межі своїх можливостей, але перемогу одержали найсильніші. Зокрема, серед студентів нашого університету відзначилася Надія Шаповалова, яка посіла почесне третє місце.

Родзинкою цього новорічно-спортивного свята стали змагання між командами тренерів, викладачів ДНУ та студентів. Так, у змаганнях взяли участь четверо викладачів кафедри фізичного виховання та спорту ДНУ. На спортивному майданчику розігралася шалена боротьба за перше місце, адже всі три команди – професіонали своєї справи.

Змагання такого рівня проводяться в Україні вперше! Висловлюємо щиру подяку Федерації академічного веслування Дніпропетровської області, Громадській організації «Веслувальний клуб "Дніпро"» на чолі з Павлом Крупко й кафедрі фізичного виховання та спорту Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Старший викладач кафедри
фізичного виховання та спорту
Валерій Ніколенко


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube