Версія для друку

Новорічні пригоди у країні казок

Творчий колектив Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара в останні дні року здійснює масштабний проект – новорічні вистави-казки для дітей співробітників, аспірантів і студентів університету.

За сюжетом Фея казок залишається без чарівної палички напередодні свят. Чаклунка Маліфісента поцупила казковий пристрій та хоче завадити святкуванню Нового року. На допомогу Феї казок приходять Маша та Ведмідь. Лунтик та друзі, Фіксики, Феї Вінкс та навіть Черепашки Ніндзя. Майже всі ці ролі виконують студентські колективи Палацу.

«У цьому році кожен колектив отримав казку, яку втілив у життя, наприклад, танцспортклуб «Ритм» (керівник Галина Лідовська) розповідав танцювальну «Дюймовочку», «Маски» перетворились на персонажів з мультфільму про Лунтика, театр танцю «LaVie»(керівник Катерина Федчун) робить Фіксиків, а народний ансамбль «Веселка» втілив у життя образи Черепашок, які танцюють бойовий гопак», – розповіла художній керівник Палацу студентів, режисер вистави Оксана Рудковська.

Головною особливістю вистав є те, що вони інтерактивні, тобто діти – не лише глядачі, а й активні учасники вистав: вони танцюють, співають, роблять усе, що пропонують улюблені герої.

Студентка історичного факультету Олена Старовойтова розповіла: «Я вже вдруге беру участь у новорічних виставах. Минулого року закінчила Школу ведучих у Палаці, і випускним іспитом було виконання ролей у справжній виставі. Це просто неймовірно, коли дитячі очі сяють від того, що я в ролі Феї роблю справжнє диво! Це дуже відповідально, тому що діти дуже жваво реагують на події вистави і готові виконувати всі забаганки Чаклунки Маліфісенти, щоб повернути новорічну казку!»

Дівчата з народної студії сучасного вокалу «Мрія» (керівник Оксана Рудковська) супроводжують своїми чарівними голосами всі вистави, а ще виступають у ролі аніматорів, щоб допомогти дітям побудувати веселий потяг чи побувати у казковому лісі.

Вистави вже побачили багато дітлахів. Встигніть, і казка буде з вами ще 28, 29 та 30 грудня 2017 року.

Палац студентів
ДНУ ім. О. Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube