Версія для друку

Вітання ректора М.В.Полякова з Новим роком та Різдвом

Дорогі друзі!

Прийміть теплі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть у ваші родини мир, затишок і добробут.

Новий 2018-й рік знаменуватиме для великої університетської родини завершення першого славетного століття в житті Alma mater та початок нової епохи, поки що незвіданої. Якою вона буде – залежатиме від нас, учених і викладачів, аспірантів і студентів, що своїми звершеннями впишуть нові яскраві сторінки в цю книгу майбуття.

Ювілейний рік дає потужний імпульс для оцінки наших колективних та особистих здобутків, міжнародного визнання наукового потенціалу університету, захоплення сучасними досягненнями молоді у науці й кар’єрі, творчості й спорті. У ці святкові дні ми линемо думками у майбутнє, окреслюємо сміливі проекти, ставимо високі завдання, прагнемо нових перемог.

Бажаю вам невичерпної наснаги для здійснення заповітних бажань, міцного здоров’я і довголіття, душевної гармонії! Нехай у ваших родинах панує любов і взаємоповага, а радість і благополуччя назавжди оселяться у ваших домівках. Бажаю усім нам миру на рідній землі.

Щасливого Нового року і Різдвяних свят!

З повагою
ректор Микола ПОЛЯКОВ


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube