До 100-річчя Alma Mater залишилося 52 днів
Версія для друку

Новини юридичної клініки ДНУ

На початку грудня на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводився черговий З’їзд юридичних клінік України, в якому взяв участь провідний фахівець юридичної клініки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Володимир Хейлик.

Під час роботи З’їзду обговорювалися актуальні питання розвитку юридичного клінічного руху України, функціонування юридичних клінік і їхньої участі в суспільних процесах. Також була проведена серія майстер-класів від українських та іноземних експертів.

А в листопаді 2017 року студенти-консультанти юридичної клініки ДНУ Наталя Глущенко та Маргарита Машталір вийшли у фінал Конкурсу юридичних клінік «Правознавець», який проводився Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві.

Нагадуємо співробітникам та студентам Дніпровського національного університету, що в юридичній клініці ви можете отримати безоплатну правову допомогу: якісну юридичну консультацію з питань адміністративного, земельного, сімейного, трудового, цивільного та інших галузей права.

Ми допоможемо вам скласти заяву, клопотання, скаргу або позовну заяву до суду. Консультації надають студенти старших курсів юридичного факультету під керівництвом висококваліфікованих фахівців-практиків.

Запис громадян на прийом ведеться:

понеділок-п’ятниця за телефонами: (056) 373-67-89, (067) 568-66-52

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Наукова, 13, корпус ДНУ № 9, кімната 302 (юридична клініка)

Директор юридичної клініки, адвокат,
доцент кафедри цивільного, трудового
та господарського права ДНУ
Олена Забродіна


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube