Версія для друку

День абітурієнта ДНУ для школярів області

Нещодавно у форматі Дня абітурієнта відбулася зустріч із науковцями Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з учнями шкіл Криничанського та Софіївського районів.

Університетська делегація, яка відвідала Софіївську та Світлогірську школи, складалася з представників семи факультетів, а також заступника відповідального секретаря приймальної комісії ДНУ Віктора Грушки та директора Регіонального навчально-методичного центру моніторингу освіти Тетяни Балашової. Факультети Дніпровського національного університету, зокрема, представляли: декан факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дмитро Свинаренко, завідувач кафедри геології та гідрогеології Тетяна Мокрицька, доценти кафедр української мови Інна Мамчич, геометрії і алгебри – Василь Чепурдя, загальної біології та водних біоресурсів – Таміла Ананьєва, менеджменту та туристичного бізнесу – Еліна Фалько, економіки та управління підприємством – Володимир Куценко і студенти факультету медичних технологій діагностики та реабілітації Максим Луста й Дарина Педаченко.

На зустрічах зі школярами наші співробітники змістовно представили різноманіття спеціальностей ДНУ ім. О.Гончара; доступно розказали про характерні особливості навчального процесу та студентського життя в університеті; ознайомили із можливістю практичного застосування набутих знань і навичок.

Наприклад, доцент кафедри української мови Інна Мамчич розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості підготовки до ЗНО з української мови та літератури й розкрила для них новітні методики зі швидкого запам’ятовування матеріалу з предмету.

А от заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДНУ, доцент кафедри фізичної та економічної географії Віктор Грушка ознайомив вступників із загальними умовами прийому до ВНЗ у 2018 році.

У свою чергу, учнівська аудиторія активно поцікавилася у гостей кількістю бюджетних місць, розміром стипендії, можливостями проживання в гуртожитках і стажування за кордоном.

За результатами цієї зустрічі між Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара та Відділом освіти, молоді та спорту Криничанської РДА був укладений договір про партнерство і співробітництво. Крім того, в процесі укладання зараз знаходяться договори із Софіївською та Світлогірською школами.

Заступник відповідального секретаря
приймальної комісії ДНУ ім. О.Гончара
Віктор Грушка,
директор РНМЦМО
Тетяна Балашова


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube