Версія для друку

Університетський ліцей приєднався до німецької програми PASCH

Ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара долучився до мережі шкіл-партнерів ініціативи PASCH та Goethe-Institut в Україні щодо вивчення німецької мови.

Із цієї нагоди ліцей нещодавно відвідав Генеральний консул Німеччини в Дніпрі Вольфґанґ Мьоссінґер. ЛІТ впроваджує німецьку мову як другу іноземну. У Посольстві Федеративної Німеччини в Києві відбулася щорічна зустріч директорів шкіл-партнерів ініціативи PASCH, де були підписані договори щодо продовження співпраці між школами-партнерами PASCH і Goethe-Institut в Україні. Також був проведений круглий стіл на тему «Нова українська школа», під час якого обговорювалися важливі питання освітньої системи та управління школою: широка автономія шкіл, нові можливості щодо поєднання вивчення іноземних мов та інших предметів у школі тощо.

Нагадаємо, на початку осені в Україні офіційно стартував Українсько-німецький рік мов 2017/2018.

Довідка: Ініціатива PASCH («Школи: партнери майбутнього») нині об'єднує у всесвітню мережу понад 1700 шкіл, де німецьку мову (переважно як другу іноземну) вивчають за допомогою інноваційних підходів. Загалом Goethe-Institut опікується понад 550 школами PASCH у понад 100 країнах світу.

Інформаційно-аналітичне агентство ДНУ
за інформацією МОН України


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube