Версія для друку

Пробне тестування на мехматі

29 жовтня 2017 року відбулося безкоштовне пробне тестування з математики для учнів 11-х класів Дніпра у форматі ЗНО, яке пройшло на кафедрі математичного аналізу і теорії функцій за ініціативи ради студентів механіко-математичного факультету ДНУ. У тестуванні взяли участь більш ніж 120 майбутніх абітурієнтів із різних загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Вся організація заходу була повністю покладена на студентську молодь, яка з честю справилася з усіма поточними завданнями. Студенти механіко-математичного факультету самостійно підготували місце проведення заходу, встановили безпосередній зв’язок із учнівською молоддю: як завдяки персональним контактам при відвідуванні шкіл, так і використанню соціальних мереж (t.me/mmf_dnu; fb.com/mmf.dnu), де створені групи механіко-математичного факультету ДНУ.

Найактивніші студенти радо зустріли старшокласників, провели з ними роз’яснювальні бесіди про факультет і його переваги, про кафедри, які забезпечують навчання. Також біля інформаційних столів учасники пробного тестування мали змогу почути розлогі відповіді на питання, що стосувалися усіх спеціальностей мехмату.

Кафедра математичного аналізу і теорії функцій


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube