До 100-річчя Alma Mater залишилося 21 днів
Версія для друку

Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

З кожним днем питання професійного розвитку молодої особистості набувають своєї актуальності. 26 вересня студенти факультету психології Надія Кучеренко, Вікторія Назаренко, Анастасія Якімова, Інна Безверха, Олександра Рибаченко, Марія Педан відвідали Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці», який проходив у м. Дніпрі.

Під час заходу студенти почули багато нового та цікавого щодо співпраці дніпровської молоді та українських компаній, взяли активну участь у дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільного пошуку WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді, відвідали майстер-класи від провідних компаній: Укртелекому, Lifecell та Credit Agricole Ukraine. Дізналися про лайфхаки з самопрезентування, написання резюме та успішного проходження співбесіди з працедавцем. Виступи представників багатьох відомих компаній були дуже корисними та цікавими. Отримана інформація дає змогу орієнтуватися не лише на професію, а й на кар’єру в обраній сфері. Також кожен учасник отримав блокнот «Автостопом по кар’єрi», що допоможе молодій людині визначитися з подальшим кар’єрним ростом і розвитком своїх можливостей.

Організаторами форуму виступили: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради», Дніпропетровський Фонд народонаселення ООН, за фінансової підтримки Посольства Австрії в Україні. Одним із координаторів цього проекту була студентка п’ятого курсу факультету психології, активна волонтерка Надія Кириченко (спеціальність «Спеціальна освіта»). Молодь стала учасником підписання Дніпровськими компаніями Агротек, Цитрус, Віск Українського пакту заради молоді 2020.

Нові проекти, нові семінари й форуми дають можливість студентам ДНУ розвиватися, удосконалюватися й планувати свій життєвий і професійний шляхи.

Для довідки: WOW-ефект – результат рекламного або іншого впливу, внаслідок якого людина переживає яскраве захоплення, відчуття прозріння або інші позитивні емоції.

Ірина Кобзєва, кафедра педагогіки та корекційної освіти


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube