До 100-річчя Alma Mater залишилося 21 днів
Версія для друку

Сфері телекомунікацій потрібні таланти

На факультеті фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ ім. О.Гончара відбулася зустріч представників ПАТ «Укртелеком» зі студентами.

Представник компанії «Укртелеком» проводить презентацію

Під час заходу представники компанії провели невеликий семінар із тайм-менеджменту, планування життя та правильного добору цілей, розповіли про роботу компанії із молодими фахівцями й запросили студентів до співробітництва. Адже наразі в «Укртелекомі» відбувається велика реорганізація із впровадженням нових технологій зв’язку та методів керування, відтак, компанія залучає до своєї діяльності талановиту молодь відповідної кваліфікації, сповнену творчих ідей та прагнення професійного розвитку. Зазвичай до співпраці студенти запрошуються за результатами анкетування.

Зазначимо, що кафедра електронних засобів телекомунікацій Дніпровського національного університету вже має багаторічний досвід успішного співробітництва з цією компанією, де наші студенти проходили практичну підготовку й отримували своє перше місце роботи.

Студенти заповнюють анкети

Студентам пропонуються освітні проекти і практична підготовка, програми стажувань та працевлаштування. Виробничі практики дозволяють студентам ближче познайомитися з обраною спеціальністю, а освітні проекти розширюють знання у сфері телекомунікаційних технологій та принципів керування. Під час оплаченого стажування студентам надається можливість випробувати власні сили у роботі в реальному бізнес-середовищі.

Також співробітники компанії розповіли, що вже з 10 жовтня 2017 року стартує оновлений освітній проект «Кращі з «Укртелекомом». Ігри стажерів», який об’єднає молодь з Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова. Протягом п’яти тижнів інтерактивного навчання учасники зможуть ближче познайомитися зі сферою телекомунікацій, отримати практичні навички ефективної взаємодії, самопрезентації, маркетингу, проектного менеджменту тощо. А після проекту пройдуть оплачуване стажування в компанії із перспективою працевлаштування.

Студенти ФФЕКС розповідають про власний досвід в компанії «Укртелеком»

«Охочі взяти участь у проекті проходять конкурсний відбір. Звичайно, перевагу ми надаватимемо студентам останніх курсів і випускникам, які планують в майбутньому працювати в галузі зв’язку. Проте наша компанія також відкрита для співробітництва з майбутніми фахівцями спеціальностей економічного, юридичного та психологічного спрямувань», – зазначають співробітники «Укртелекому».

С.В. Бухаров,
доцент кафедри електронних засобів телекомунікацій,
заступник декана з виховної роботи


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube