До 100-річчя Alma Mater залишилося 174 днів
Версія для друку

Наукові зірки факультету міжнародної економіки

Весна 2017 року стала багатою на перемоги для студентів факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та принесла багато призових місць та дипломів за активну та професійну участь у студентських олімпіадах і конкурсах.

Студентки-переможниці Кристина Акопян та Анастасія Васильченко

Так, студентки кафедри міжнародної економіки і світових фінансів Кристина Акопян та Анастасія Васильченко вибороли ІІ та ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка», що проводилася у Національному університеті «Львівська політехніка».

А от у Київському національному торговельно-економічному університеті, де 6-7 квітня проводилася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародна економіка», студентка Катерина Зоідзе здобула диплом ІІІ ступеня, а Аліна Гроховська була нагороджена почесною грамотою.

Призерки Катерина Зоідзе та Аліна Гроховська

Чергові перемоги наші студенти здобули в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Зокрема, студентка Анастасія Єрак була нагороджена грамотою та сертифікатом, а Юлія Кузнецова отримала сертифікат за участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці», яка відбулася 19-21 квітня.

За участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), яка 25-26 квітня проходила в Київському національному торгівельно-економічному університеті, грамоту отримала наша студентка Юлія Гребенюк.

Студентки Альона Аксьонова та Інна Кім із нагородами

Також дипломом у номінації «За логічне мислення» була нагороджена Інна Кім, а дипломом «За сучасний підхід» – Альона Аксьонова. Ці студентки брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка» у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, що відбулася 27-28 квітня.

Факультет міжнародної економіки
ДНУ ім. О.Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube