До 100-річчя Alma Mater залишилося 140 днів
Версія для друку

Космічна освіта в ДНУ виводить на орбіти перемог

У число 100 переможців благодійного Всеукраїнського конкурсу «Авіатор-2017» увійшли три студенти фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара – Анастасія Бабаніна, Іван Дубровський та Наталія Соловйова. Тріумфаторів чекає поїздка до Франції та участь у роботі 52-го Міжнародного авіакосмічного салону Ле Бурже.

Студентки-переможниці Анастасія Бабаніна та Наталія Соловйова

Уже другий рік поспіль студенти нашого університету беруть участь у загальнонаціональному благодійному конкурсі «Авіатор», спрямованому на мотивування студентів до підвищення рівня знань та професійної майстерності, навчання здобувати перемоги у творчому інтелектуальному змаганні. Здобути перемогу цього року стало складніше, адже конкурс, який за роки проведення впевнено «став на крило», продовжує розкривати крила все ширше. Зокрема, цьогоріч кількість його учасників зросла до 6500, крім того, до кола традиційних учасників (студентів аерокосмічних спеціальностей) долучилися студенти інших політехнічних вишів. Але труднощі виховують справжніх переможців. Значна кількість студентів ДНУ, які брали участь у конкурсі, подолали більшість етапів, а троє навіть здобули перемогу.

Етапи конкурсу передбачали тести з теорії та історії авіаційної і космічної техніки, точних наук, англійської мови. Останні два етапи присвячувалися вирішенню креативних завдань, спрямованих на визначення справжньої еліти аерокосмічної галузі. Вони потребували творчих і нестандартних підходів, вміння одночасно бути висококваліфікованими інженерами, менеджерами та справжніми керівниками, які володіють здібностями вирішувати складні науково-технічні завдання та забезпечувати розвиток аерокосмічної галузі. Експертна комісія відзначила, що вибрати з 250 учасників фіналу було дуже важко, адже всі вони вражали знаннями, інтелектом і креативністю. Це свідчить про величезний потенціал студентської молоді нашої держави. І студенти Дніпровського національного університету – її достойні представники.

Урочисте нагородження в Національному авіаційному університеті

Отже, нашими переможцями цьогорічного конкурсу «Авіатор-2017» стали студенти фізико-технічного факультету ДНУ – Анастасія Бабаніна (кафедра систем автоматизованого управління), Іван Дубровський та Наталія Соловйова (кафедра двигунобудування). Тепер переможці зможуть ознайомитися зі світовими досягненнями в авіації і космонавтиці на авіакосмічному салоні Ле Бурже. Поїздка до Парижу розпочнеться вже 20 червня 2017 року.

Ми радіємо за наших переможців та пишаємося ними!

Олексій Сидоров,
заступник декана
фізико-технічного факультету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube