До 100-річчя Alma Mater залишилося 117 днів
Версія для друку

Студентка-журналістка стала призером Всеукраїнського конкурсу

Студентка 5 курсу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності «Журналістика» Катерина Сергеєва посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі соціальних комунікацій.

Її дослідження під керівництвом доцента кафедри масової та міжнародної комунікації Лілії Темченко високо оцінило журі. Юна дослідниця розробила гостру й актуальну на сьогодні тему політичної карикатури у мас-медіа. Конкурс відбувся на базі Маріупольського державного університету і зібрав учасників з 22 ВНЗ країни. Роботи науковців-початківців оцінювали провідні фахівці з Києва, Маріуполя, Сум, Дніпра.

«Новим і цікавим для мене був інтерактивний захист, – розповіла Катерина. – Це той самий момент, коли слово важить багато, бо ти не можеш передати свої емоції аудиторії та відчути глядачів. І це не менш хвилююче. Дуже вдячна своєму науковому керівникові, Лілії Василівні, яка допомогла з усім впоратися. Хоча в своїй темі була впевнена: загалом, карикатуру та її історію вивчаю вже не перший рік. І кожного разу дивуюся, як такий невинний малюнок перетворюється на потужну зброю. А сучасна карикатура – це справжня вибухівка!»

За словами голови журі, директора Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка Володимира Різуна, всі учасники конкурсу продемонстрували високий рівень наукової та дослідницької культури, що свідчить про те, що вітчизняна журналістська освіта вийшла на новий якісний рівень.

Кафедра масової та міжнародної комунікації


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube