До 100-річчя Alma Mater залишилося 117 днів
Версія для друку

Новорічні пригоди студентів та малюків у країні мрій

Палац студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара подарував новорічну казку для дітей викладачів та співробітників.

Цього року Черепашки Ніндзя та Феї Вінкс разом долали перешкоди для того, щоб повернути новорічну казку, яку поцупили злі відьми клубу Трікс. Такий незвичайний сюжет дуже привабив малечу. І дивувати було чим: виступами колективів, поєднанням гри акторів й використанням персонажів, які були на екрані. Саме так, відьми були мультяшними і давали завдання нашим героям та дітям. Постійна інтерактивна форма, де герої беруть за руки хлопчиків чи дівчаток, надавала можливість кожній дитині відчувати себе справжнім супергероєм, який рятує новорічну казку. Народна циркова студія «Радуга» (керівники Тетяна Золотова та Аліна Терехова), ансамбль «Овація» (керівник Влад Лисан), народний театр танцю «Lаvie» та народна студія сучасного вокалу «Мрія»(керівники Оксана Рудковська та Лариса Зозуля) перетворились на чарівних фей та казкових створінь.

У цьому році вистави були особливими. Так, у жовтні в Палаці студентів була створена Школа ведучих, тож кращі її випускники мали можливість під час новорічних вистав продемонструвати, чому навчилися на цих курсах. Олександр Андрєєв, Єсенія Дерев’янко, Дмитро Каліта (факультет фізики, електроніки та комп’ютерних систем), Олена Старовойтова (історичний факультет), Кирило Шуриберко (хімічний факультет), Єлизавета Бєляєва так захопились виставою, що навіть приходили пограти з дітками в той час, коли не було їхньої черги виходити на сцену. Ці студенти навчилися робити аква-грим, зустрічати маленьких гостей – тобто стали справжніми чарівниками! Також у виставах взяли участь актори театру «Маски» Михайло Оберемко (факультет психології) та Юрій Кляйн.

Режисер вистав Оксана Рудковська з приємністю відзначила: «До нас цього року завітали в гості більше 1000 дітей! Поєднання сучасних технологій, ігрових форм, веселої музики та ігрового реквізиту, який захоплював кожного – це складові успішного захоплюючого дійства. І діти, і дорослі залишали Палац із чудовим новорічним настроєм!»

З Новим роком та Різдвом! Палац студентів завжди радий гостям!

Палац студентів ДНУ ім. О. Гончара


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube