До 100-річчя Alma Mater залишилося 174 днів
Версія для друку

Вітання ректора з Новим роком і Різдвом Христовим

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та співробітники!

Завершується надзвичайно напружений, сповнений численними випробуваннями, вируючий 2016-й рік. Незабаром людство переступить поріг нового, 2017-го. З надією і вірою в краще майбуття чекаємо ми чарівної пори, коли кожен повертається у феєричний час безмежної радості, час здійснення бажань, запалюючи в душі світлі вогники гармонії. В Новоріччя й Різдво ми особливо чітко усвідомлюємо людську спільність на рівні сім’ї, університету, міста, країни, світу…

Яким буде наступний 2017-й рік для нашого університету? Насамперед роком підготовки до 100-річного ювілею Alma Mater, часом наукового піднесення й плідної праці. Спільними зусиллями ми продовжимо утвердження ДНУ імені Олеся Гончара як одного з кращих вищих освітніх закладів Української держави, маючи беззаперечні підстави пишатися науковими досягненнями, звершеннями у літературі, мистецтві і спорті, активною участю в громадському житті. Завдяки нашим вченим Україна є одним зі світових лідерів у космічній галузі, наші випускники на всіх континентах утверджують потужність університетських наукових шкіл, роблячи значний внесок у поступ людської цивілізації.

Нинішній непростий час вимагає напруження духовних, душевних і розумових сил. Багато хто з нас виявляє себе в різних сферах буття, докладаючи зусиль до зміцнення громадянського миру і допомоги іншим людям. «Жити реально – жити здорово» – стало девізом для багатьох представників університету. Особлива подяка волонтерам, які опікуються пораненими військовослужбовцями, вимушеними переселенцями, дітьми з особливими потребами.

Святковий час співпадає зі складанням заліків та іспитів. Щиро бажаю всім студентам найкращих академічних успіхів, а викладачам – відчути моральне задоволення від результатів своєї праці.

Бажаю, щоб космос Вашої душі був сповнений світлих поривань. Нехай наступний рік принесе благотворні зміни й потужні звершення в навчанні, науці, громадських справах й творчості. Миру, добробуту, любові, здійснення найзаповітніших бажань, щасливого Нового року і Різдва Христова!

З повагою ректор,
професор М.В. Поляков


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube