Версія для друку

Пробний творчий конкурс для майбутніх журналістів

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара на факультеті систем і засобів масової комунікації відбувся пробний творчий конкурс для абітурієнтів спеціальності «Журналістика».

Проводився він у рамках традиційного дня відкритих дверей. Для школярів та їхніх батьків провели екскурсію факультетом, пояснили специфіку навчання, розповіли про спеціальні курси з підготовки до творчих конкурсів та ЗНО, надали інформацію про складання творчого конкурсу тощо. Майбутні абітурієнти мали змогу пройтися коридорами факультету, побачити журналістську лабораторію, бібліотеку тощо.

У самому творчому конкурсі взяли участь більше 10 школярів з різних навчальних закладах міста та області. Протягом години бажаючі писали твір-роздум на одну з тем: «Журналіст – людина, яка має талант щодня заповнювати порожнечу», «Про світле майбутнє піклуються політики, про світле минуле – історики, про світлу сучасність – журналісти», «Журналістика – не тільки професія, а й спосіб життя». Усі, хто хотів випробувати свої сили, показали гідні результати та отримали оцінку провідних фахівців кафедри масової та міжнародної комунікації ДНУ.

Варто відзначити, що на факультеті видається студентська газета «Гончар Інфо». Абітурієнти можуть випробувати себе в ролі журналістів. Найкращі тексти обов’язково будуть опубліковані. Це чудова можливість проявити себе та отримати чималий досвід.

Роздуми над нестандартним завданням

Роздуми над нестандартним завданням

Одна з абітурієнток Надія Мішина, учениця СЗШ №7 Дніпра, розповіла, чому вона бажає здобути освіту саме на факультети систем і засобів масової комунікації: «Я хочу навчатися тут, тому що журналістика – це цікаво, активно, ця професія відкрита для нових знань і можливостей. Наскільки я знаю, то професія є прибутковою, і для мене це теж важливо. Мені здається, що саме тут я зможу виявити себе якнайкраще».

Факультет систем і засобів масової комунікації завжди відкритий для талановитої та активної молоді. У свою чергу, ми бажаємо абітурієнтам удачі і високих досягнень! Пам’ятай, ФСЗМК – починається з тебе!

Дар'я Зірка,
студентка ІІ курсу спеціальності «Журналістика»


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube