Версія для друку

Студентам пояснили ситуацію з постачанням тепла в корпуси та гуртожитки

Сьогодні ректор ДНУ ім. О. Гончара Микола Поляков, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Чернецький та т.в.о. проректора з адміністративно-господарчої роботи Олег Фісюн зустрілися з представниками студентських рад гуртожитків та факультетів для обговорення ситуації з теплопостачанням, що склалася в університеті.

Зокрема, ректор наголосив, що керівництво вживає усіх заходів, щоб знайти порозуміння з компанією, яка постачає паливо для котелень. У подібній ситуації опинився не лише ДНУ, а й інші університети нашого міста. Студентам повідомили, що відсутність подачі тепла в університеті пов’язана з вимогами «Дніпрогазу» здійснити перебудову семи малих котелень, які збудовані у відповідності до технічних вимог, що діяли в роки будівництва корпусів. Університет запланував проведення відповідної реконструкції, але термінове її виконання неможливе.

Головний інженер університету Олег Фісюн зазначив, що відповідні служби університету виконали всі необхідні роботи з підготовки котелень та тепломереж до опалювального сезону. У липні університет повністю сплатив за зобов’язаннями та договорами на постачання та розподіл газу. «Ми неодноразово викладали в листах «Дніпрогазу» пояснення всіх причин, чому ми не можемо здійснити переоснащення. Проектна вартість робіт з перебудови наших семи котелень складає більше 20 мільйонів гривень. Зрозуміло, що таких коштів ані в університету, ані в Міністерства освіти і науки сьогодні немає», – зазначив Олег Вісильович.

Микола Вікторович Поляков повідомив студентам, що службовим розпорядженням №94 від 26 жовтня 2016 року припинено навчальні заняття для студентів денної та вечірньої форм навчання та аспірантів денної форми навчання з 27.10.2016 р. по 5.11.2016 р. Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Чернецький поінформував, що буде складено графік індивідуальних консультацій студентів викладачами, а основна робота здійснюватиметься через Інтернет із застосуванням дистанційних методів навчання. «Сучасні технології дозволяють викладачам працювати віддалено як з кожним студентом окремо, так і проводити групові заняття у призначений час», – зазначив Сергій Олександрович.

Голова ради студентів університету Артем Кравченко зазначив, що студенти в соціальних мережах активно обговорюють ситуацію, яка склалася з теплопостачанням, і готові активно підтримати усі звернення університету до керівництва міста й області.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube