Версія для друку

У зоні бойових дій загинув студент університету

Колектив Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара глибоко сумує з приводу загибелі воїна АТО Влада Казаріна, який щойно став студентом юридичного факультету.

Як стало відомо із соцмереж, він загинув 10 серпня в Дебальцевому під час мінометного обстрілу терористами. 22-річний «кіборг» Влад Казарін отримав тяжкі поранення і помер по дорозі в лікарню.

Юнак успішно склав іспити і був зарахований на юридичний факультет ДНУ, у майбутньому хотів поєднати цей фах із військовою кар’єрою. 10 серпня Комісія МОН України задовольнила клопотання ДНУ про виділення студенту В. Казаріну, який відноситься до категорій осіб, що мають право на вступ поза конкурсом, держбюджетного місця. В цей же день юнак загинув.

Влад Казарін народився у Покровському (Красноармійськ) на Донеччині у 1994 році. До війни навчався у Донецькому національному університеті. Коли розпочалися військові дії, пішов добровольцем в добровольчий український корпус «Правий сектор». Був одним із співорганізаторів руху «Громадянський актив Красноармійська».

Український військовий з позивним «Писаний» 1-ого батальйону 54-ої бригади Збройних сил України захищав донецький аеропорт, воював у Пісках, селищі Широкиному, зовсім недавно брав участь у штурмі ВСУ позицій ДНР у Дебальцевому.

Інформаційно-аналітичне агентство
ДНУ ім. О.Гончара
тел.: 374-98-20
www.dnu.dp.ua


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube