Версія для друку

Про затримку виплати стипендій у лютому

Коментар головного бухгалтера Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Світлани Олегівни Руссу.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», прийнятого 25 грудня 2015 року, та наказу Міністерства фінансів України № 1098 від 29.12.2002 року використання державних коштів відбувається відповідно до Паспорту бюджетної програми – документу, що визначає мету, завдання, напрями використання бюджетних коштів, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми відповідно до бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України. Відповідно до Правил складання Паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, п.6 «Паспорти бюджетних програм головного розпорядника затверджуються спільним наказом головного розпорядника та Мінфіну в трьох примірниках упродовж 45 днів від дня набрання чинності Закону про Державний бюджет України».

Паспорт бюджетної програми затверджується спільним наказом Міністерства освіти та Міністерства фінансів, один документ для всіх галузей освіти. Паспорт за бюджетною програмою «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ і ІV рівнів акредитації та забезпечення діяльності їх баз практики», за якою університет здійснює всі платежі, у тому числі стипендії, заробітну плату, комунальні послуги і т.п., на сьогоднішній день не затверджений. Відповідно, Державна казначейська служба не проводить платежі державних установ освіти у зв'язку з його відсутністю. Відтак, виплата стипендії, що була нарахована 19 лютого 2016 року, буде виконана після затвердження Паспорту бюджетної програми Мінфіном і Міносвіти.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube