Версія для друку

Низький уклін Героям

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара приєднався до відзначення в Україні Дня Героїв Небесної Сотні.

Напередодні пам’ятної дати делегація університету у складі керівництва та студентів урочисто поклала квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, який розташований на однойменній алеї біля Дніпропетровської обласної держадміністрації. Після цього відбулося покладання квітів до пам’ятного знака вихованцям університету, які полягли в бойових діях на сході України. До меморіалу, розташованого на четвертому поверсі головного корпусу університету, прийшли засвідчити глибоку шану до загиблих багато студентів.

«День пам’яті Героїв Небесної Сотні – це день пам’яті про тих людей, які символізують собою найяскравіший найвеличніший образ Революції гідності, що відбулася два роки тому в Україні. Ці люди поклали свої життя за Україну, за те, щоб у нашій країні відновлювалася й утверджувалася повною мірою людська гідність, – відзначив проректор з науково-педагогічної роботи у сфері гуманітарної освіти та виховання молоді ДНУ, професор Валентин Іваненко. – Колектив університету: співробітники й студенти активно підтримали Революцію гідності, а коли розпочалися драматичні події на сході країни, багато з них стали зі зброєю в руках на захист Батьківщини від агресії сусідньої Росії. На превеликий жаль, дев’ятеро з них не повернулися з боїв».

На ознаку вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні ДНУ проводить низку заходів, зокрема, лекції на цю тему на факультетах; зустрічі з учасниками Революції гідності та бойових дій на сході України; тематичну виставку літератури, присвячену Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube