Версія для друку

Запрошуємо на «Театральну сесію-2015»!

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує студентів і викладачів відвідати XVI Фестиваль молодіжних театрів «Театральна сесія-2015», що проходитиме 17 до 21 листопада 2015 року в Палаці студентів ДНУ.

Цього року «Театральна сесія» має кілька відмінностей від попередніх фестивалів. По-перше, у фестивалю 2015 року оновилася символіка: вже традиційний Арлекін відтепер виглядає дещо інакше. По-друге, на нинішній фестиваль приїдуть одразу шість (!) театрів-дебютантів.

Загалом, учасниками XVI Фестивалю молодіжних театрів «Театральна сесія-2015» будуть: «Чародій» (Дніпропетровськ), «La Vie» (Дніпропетровськ), «Маски» (Дніпропетровськ), «Крупний план» (Дніпропетровськ), Школа акторської майстерності «SPLASH» (Київ), «Чорний квадрат» (Київ), «Раскольников» (Київ), «Варіант» (Харків), «Ковалі» (Харків), «DIY-театр» (Харків), Театральна студія «Ну і дітки!» (Полтава), Народний музично-драматичний театр (Ізмаїл), «Сучасник» (Черкаси), «Бам-Бук» (Краматорськ).

Отже, усіх небайдужих до театру запрошуємо до Палацу студентів ДНУ з 17 до 21 листопада 2015 року: 17-19 листопада на сцені працюють чотири театри – початок з 16:30 до 21:30; 20 листопада – три театри – початок з 17:00 до 20:30.

Білети на фестиваль знаходитимуться на вахті Палацу студентів ДНУ.

Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube