Версія для друку

Вітання ректора ДНУ імені Олеся Гончара з нагоди Міжнародного дня студента

Дорогі наші студенти! Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента – святом, яке об’єднує талановиту, цілеспрямовану молодь по всьому світу у прагненні щасливого майбутнього!

У турбулентному потоці історичних подій, у новому ціннісному контексті епохи неухильно зростає роль особистості – яскравої, неординарної, комунікабельної, наділеної енергією добротворення, гуманістичної культури.

Основоположні підвалини особистості закладаються в студентські роки,

коли молодь реально вступає у процес перманентного самовдосконалення та мужніння, вигранюючи світогляд, формуючись як фахівець, як член суспільства, громадянин і патріот.

Цей час – воістину неповторний, прекрасний, визначальний для кожного з вас, час відповідального вибору професії, уподобань, коханих, час грандіозних мрій та сподівань.

Я впевнений, що Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара – один з кращих вищих навчальних закладів України, який має висококваліфікований кадровий потенціал, численні наукові школи та напрями, забезпечує необхідні можливості та умови для всебічного, гармонійного розвитку особистості, відкриває для кожної молодої людини простір стати класним конкурентоспроможним фахівцем, реалізувати свої прагнення. Наш університет є одним з визнаних центрів духовності рідного краю, де кожен з вас може спробувати себе у справжній науковій діяльності, роботі поетичних, літературних, творчих об’єднань, різноманітних студій, театрів, клубів та гуртків.

Прикметно, що наша молодь не залишається осторонь й суспільних проблем. Сьогодні особливо соціально значимою є ваша волонтерська діяльність – допомога вимушеним переселенцям, бійцям АТО, дітям-сиротам, незахищеним верствам населення. Це справжній вияв активної громадянської позиції, відданості й любові до Батьківщини.

Вірю, що ви й надалі будете гідно презентувати університет своїми суспільно корисними ініціативами та конкретними справами. Вас завжди почують, підтримають, допоможуть розвинути ваші здібності й таланти.

Спільними зусиллями ми зможемо ще вище підняти імідж та авторитет університету як одного з лідерів вищої класичної освіти в Україні. Ми бачимо вас енергійними й ініціативними учасниками творення майбутнього нашої держави, патріотами рідної України, Alma mater.

Бажаю вам миру на рідній землі, успішного навчання, натхненної творчості, міцного здоров’я, щасливого студентського життя, щирих людей поряд з вами!

З повагою
ректор, професор М.В. Поляков


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube