Версія для друку

Заява ректорату Дніпропетровського
національного університету імені Олеся Гончара

Останнім часом на одіозних російських телеканалах та деяких інтернет-сайтах з’явилася інформація про нібито існуючі у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара випадки проросійських настроїв та розпалювання міжнаціональної ворожнечі з боку частини радикально налаштованої молоді.

Ми, викладачі, співробітники, аспіранти й студенти університету, розглядаємо поширення такої інформації як продовження інформаційної війни Кремля проти України, а також як провокацію проти багатотисячного колективу одного з найстаріших і найпрестижніших вищих навчальних закладів нашої держави.

Висловлюємо рішучий протест і обурення з приводу цинічного приписування нашим студентам абсолютно не властивої їм екстремістської поведінки, насилля, застосування брудних інформаційних технологій та використання імені університету в антиукраїнських сценаріях російських пропагандистів, що паплюжить його імідж та авторитет. Засуджуємо будь-які спроби підігрівати у нашому суспільстві сепаратистські настрої й виправдовувати агресивні дії російського керівництва щодо України, які вже призвели до трагічних наслідків – смертей тисяч наших співгромадян (в тому числі восьми вихованців університету), анексії частини України, руйнації сіл і міст у Донбасі.

Офіційно заявляємо, що факти, оприлюднені деякими ЗМІ, не відповідають дійсності. При цьому закликаємо журналістів послідовно й неухильно дотримуватись засадничих принципів професійної діяльності, журналістської етики та загальнолюдської моралі.

Прийнято на засіданні ректорату
Дніпропетровського національного
університету імені Олеся Гончара
9 листопада 2015р.


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook instagramm Youtube