ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- Не можна.
- Не буде впливати.
- Ті самі, що й на денну.
- Ні.
- 2 липня.
- Заява пишеться у приймальній комісії.
- Вам потрібно приїхати особисто для отримання дозволу на творчий конкурс.
- На цьому факультеті заочно вивчають напрями "українська мова та література" та "англійська мова та література". Магістратура на заочному навчанні є.
- Таких факультетів немає.
- Складається фахове вступне випробування та іноземна мова.
- Вам потрібно вступити на напрям підготовки "Фінанси і кредит".
- Необхідно дочекатися початку прийому документів.
- У приймальній комісії.
- Філолог, перекладач з англійської та німецької мов.
- З пакети документів.
- Читайте на нашому сайті "Правила прийому до ДНУ у 2012 році".
- Півроку.
- Ви можете зробити копії у приймальній комісії. Контракт на навчання Ви можете скласти у договірному відділі ДНУ. Термін укладання Вам буде доведений.
- У вас є право позачергового зарахування.
- До приймальної комісії подаються тільки вказані в умовах прийому довідки.