ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2017 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Графік роботи приймальної комісії:

З 03 липня 2017 р. до 11 серпня 2017 р.: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 9.00 до 18.00; субота – з 9.00 до 14.00; неділя – з 9.00 до 12.00.

До 03 липня 2017 р. та з 12 серпня 2017 р. до 25 серпня 2017 р.: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 9.00 до 16.00; субота, неділя – вихідні.

Графік роботи Консультаційного центру:

З 03 липня 2017 р. до 26 липня 2017 р.: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 9.00 до 18.00; субота – з 9.00 до 14.00; неділя – з 9.00 до 12.00.

Пошук запитань та відповідей: 

- Доброго дня! Так, подавати в електронній формі на 1 курс. В паперовій формі подають тільки ті, хто має право на спеціальні умови вступу (пільгу).
- Доброго дня. Подання заяв на переведення з 10 травня по 20 червня 2017 р.
- При поступлении в ДНУ медосмотр не проводится.
- Доброго дня. Співбесіда є кожного року, але тільки обмежена кількість абітурієнтів мають право вступу через співбесіду.
- Доброго дня. Все просто. ЛО - це ліцензія (ліцензійний обсяг), тобто загальна кількість місць на які університет може набрати абітурієнтів. Ліцензійний обсяг включає в себе місця державного замовлення та місця за кошти фізичних або юридичних осіб. Навприклад, ліцензія - 25 місць. ДЗ - це місця державного замовлення. Їх в тому році було 5. Це означає, що контрактних місць залишилося 20. Зараховано 25. Тобто заповнена повністю ліцензія: 5 бюджетників та 20 контрактників.
- Нет.
- Доброго дня. Програми іспитів на сайті: http://www.dnu.dp.ua/view/programi_fahovih_viprobuvan
- Доброго дня. На сайті розміщено: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf / Коефіцієнт атестату - 0,1.
- Доброго дня. Питання у компетенції Вашого деканату.
- Добрый день. Зачисляют на контракт в августе, после того как распределяются бюджетные места.
- Доброго дня. 177,25 балів.
- Доброго дня. На спеціальність "Історія та археологія" денної форми навчання - 172,4.
- Добрый день. Я не вижу у Вас оснований для сдачи экзаменов в университете. Нельзя пересдать ВНО в университете только по своему желанию.
- Доброго дня. Для підтвердження пільги потрібні: свідоцтво про народження вступника; копія рішення за поданням служби у справах дітей про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської чи районної у місті ради за місцем походження дитини.
- Доброго дня. Розміщено на сайті: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf
- Добрый день. Подавайте заявление и участвуйте в конкурсе. Вступительная кампания покажет достаточно ли Ваших баллов для поступления на бюджет или на контракт.
- Доброго дня. Розміщено на сайті: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf
- Добрый день. Специальность какая?
- Добрый день. Нет, список сертификатов не изменить.
- Добрый день. Предполагаю, что имели в виду до 160 баллов? Вот специальности, на которые в 2016 г. проходной балл был меньше 161: "Науки про Землю", "Облік і оподаткування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп’ютерна інженерія", "Мікро- та наносистемна техніка", "Прикладна фізика та наноматеріали", "Фізика та астрономія", "Авіоніка", "Галузеве машинобудування", "Кібербезпека", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", "Матеріалознавство", "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", "Авіаційна та ракетно-космічна техніка", "Прикладна механіка", "Біологія", "Екологія", "Технології медичної діагностики та лікування", "Середня освіта (Біологія)", "Математика", "Статистика", "Теплоенергетика", "Середня освіта (Математика)", "Середня освіта (Хімія)", "Хімічні технології та інженерія", "Харчові технології", "Хімія", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", "Середня освіта (Українська мова і література)", "Соціальна робота", "Спеціальна освіта", "Телекомунікації та радіотехніка", "Прикладна математика", "Психологія". Проходной балл - это наименьший рейтинговый балл абитуриента поступившего на бюджет на общих основаниях (без льгот).