ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти! Приймальна комісія ДНУ починає працювати у режимі безпосереднього обслуговування абітурієнтів, які подають документи в паперовій або електронній формах. У зв’язку з цим підтримка послуги «Запитання до приймальної комісії» припиняється до 1 вересня 2018 р. Якщо у Вас виникли запитання або Ви не впевненні у власних діях заповнюючи заяву в електронному форматі для подання в університет – зверніться до приймальної комісії по т. 760-89-83, 760-87-17, або за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 18 (корпус 14, ауд. 205). Для зручності абітурієнтів у ДНУ працюватиме Консультаційний центр в якому Ви зможете отримати консультацію працівників приймальної комісії та, скориставшись комп’ютером, подати електронні заяви на спеціальності до будь-яких ВНЗ, які Ви самостійно оберете. Бажаємо Вам успіхів при вступі.

З повагою, Приймальна комісія ДНУ

Пошук запитань та відповідей: 

- 1. Заява на ім’я ректора. 2.Документ про повну загальну середню освіту: оригінал або його копію. 3. Медична довідка за формою 086-О (оригінал або завірена копія) і її ксерокопія та карта профілактичних щеплень за формою 063-О (дві копії). 4. 6 однакових фотокарток розміром 3
- 2 липня.
- Ні.
- З 12 по 19 липня.
- Є. Звертайтеся на сайт http:// ez.osvitavsim.org.ua. Просимо вибачення за описку в адресі цього сайту у попередніх відповідях.
- Ні.
- 2 липня ця інформація буде відома.
- 33-58-84, 776-82-14.
- Читайте "Правила прийому до ДНУ у 2012 році".
- Немає.
- Потрібні 2 копії цієї довідки.
- Потрібно забрати документи та зробити копії у приймальній комісії ДНУ. Оригінали документів повинні знаходитися там, де Ви навчаєтеся на бюджеті.
- Ні.
- Ні, не можете.
- Так, дійсний.
- Ні.
- 12.
- Вас одразу зарахують.
- Ні.
- Можете.