Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Ні, є тільки напрям підготовки 6.020303 Філологія (англійська мова та література)
- Відвідайте факультет в дні відкритих дверей 27 січня та 24 лютого 2013 р. Це питання до випускаючої кафедри.
- 1. Українська мова та література 2. Історія України 3. Іноземна мова або математика
- Учасник конкурсу зараховується не на факультет, а на тот напрям підготовки, на який він подасть оригінали документів після оголошення результатів конкурсу.
- Зарахування можливо тільки після подачі оригіналів всіх освітніх документів (атестат, сертифікати ЗНО,...)
- Держзаказ по набору 2013 поки що відсутній. Інформацію за 2012 рік можна знайти тут: http://www.vstup.info/2012/i2012i111b.html
- Не обов'язково.
- Ні, ця пільга не дійсна при вступі на спеціальність оскільки діє тільки три роки після отримання повної середньої освіти.
- Дивитья інформацію на сторінці за маршрутом "Абітурієнту"-"Перелік сертифікатів". Держзаказ на 2013 рік поки що відсітній.
- В документі "Правила прийому до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара у 2013 році" спеціальність"Країнознавство" відсітня. На сторінці Історічного факультету є така інформація: Факультет здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом «Історія» за спеціалізаціями «Історія України», «Історія зарубіжних країн», «Архівознавство, джерелознавство та історіографія», «Археологія». Ліцензовані спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст – „Історія”, „Архівознавство”, „Археологія”. Де є інформація про вступ на спеціальність "Країнознавство" ? Відвідайте факультет в дні відкритих дверей 27 січня та 24 лютого 2013 р., уточните інформацію.
- Для участі у конкурсі мінімальна кількість балів - 124, за профільним предметом - 140 балів. Скільки балів необхідно для вступу, можна узнати тільки по завершенні конкурсу.
- Дивиться сторінку сайта за маршрутом "Абітурієнту"-"Перелік сертифікатів"
- Як хочете. Сертифікати за 2012 рік дійсні, якщо вони відповідають переліку 2013: 1. Українська мова та література; 2. Біологія; 3. Історія України або іноземна мова
- Заповните за зразком при подачі документів
- Достатньо одного пакету документів
- Відвідайте Факультет систем і засобів масової комунікації: день відкритих дверей 27 січня та 24 лютого 2013 р., 10.00
- Треба дочекатися держзаказу (орієнтовно-травень)
- Для участі у конкурсі мінімальна кількість балів - 124, за профільним предметом - 140 балів. Скільки балів необхідно для вступу, можна узнати тільки по завершенні конкурсу.
- Можна, якщо Ви не маєте повної вищої освіти (у разі вступу на бюджет)
- Такі правила прийому у 2013 році


Поставити запитання