ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.

Перед тим, як поставити запитання, будь-ласка, прочитайте відповіді для інших користувачів. Упевнені, що окремі питання вступної кампанії, які Вас цікавлять, уже були висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Дивиться додаток 3 до правил прийому в ДНУ (http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2013/dodatok_dnu_3.pdf). Треба знати свою спеціальність за ОКР молодшого спеціаліста і знайти в таблиці додатку 3 напрям підготовки бакалавра відповідний до спорідненої спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Якщо така є, то вступ - за результатами фахових випробувань в ДНУ.
- На перший курс, на загальних умовах
- Яка пільга (сирота, інвалідність, шартарська, чорнобилська????)
- Ні
- Так, якщо бюджет буде і так, якщо без "взяток", а за домогою "взяток" - аж ніяк, хоч на бюджет, хоч на контракт!
- Напрям підготоки "Туризм" на Факультеті міжнародної економіки. Дні відкритих дверей ДНУ проводить 27 січня та 24 лютого 2013 р. на факультетах університету. Факультет міжнародної економіки – 9 корпус ДНУ, вул. Наукова, 13, тел. 374-97-13.
- Кількість пакетів документів дорівнює кількості факультетів, на яких здійснюється підготовка за обраними напрямами
- Ні, це не можливо
- Треба дочекатися держзаказу (орієнтовно-травень)
- Не можна, потрібні сертифікати ЗНО
- Так, можна - Два пакета документів
- Так, при вступі на перший курс, за умовою надання належних документів
- потрібно, якщо Ви закінчили школу в 2008-2013 роках
- Є!!!. Дивиться інформацію на сторінці за маршрутом "Абітурієнту"-"Перелік сертифікатів".
- Якщо Ви студент, то звертайтеся до деканату
- Можно: а)поступить на 1-ый курс на общих основаниях; б)восстановиться или перевестись на какой-то курс, начиная со второго. Процедуры "Перепоступить"-не существует.
- Пільга відсутня
- На основі атестату+сертифікати ЗНО- на будь-який напрям підготовки (Дивиться інформацію на сторінці за маршрутом: "Абітурієнту"-"Перелік сертифікатів", а також інформацію тут: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2013/dodatok_dnu_3.pdf).
- Забезпечення гуртожитками - 100%
- На факультеті біології, екології та медицини є чотири напрямів. Дивиться інформацію на сторінці за маршрутом "Абітурієнту"-"Перелік сертифікатів". Мінімальні бали для участі у конурсі: профільний -140 балів; не профільні- 124.


Поставити запитання