На 14 факультетах і в 4 коледжах ДНУ навчається близько 15 тисяч студентів ...
Версія для друку

Програми роботи експертних груп

2021/2022 н.р.

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Середня освіта (Історія)» зі спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Біотехнологія та біоінженерія» зі спеціальності 162 Біотехнологія та біоінженерія за другим (магістерським) рівнем

2020/2021 н.р.

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Середня освіта (Географія)» зі спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Харчові технології» зі спеціальності 181 Харчові технології за другим магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування за другим (магістерським) рівнем


Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «014 Середня освіта (Біологія та здоров´я людини)» зі спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров´я людини) за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Міжнародний туристичний бізнес» зі спеціальності 242 Туризм за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Харчові технології» зі спеціальності 181 Харчові технології за першим (бакалаврським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Маркетинг» зі спеціальності 075 Маркетинг за першим (бакалаврським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Медсестринство» зі спеціальності 223 Медсестринство за першим (бакалаврським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Спеціальна освіта» зі спеціальності 016 Спеціальна освіта за першим (бакалаврським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Прикладна математика» зі спеціальності 113 Прикладна математика за третім (освітньо-науковим) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОНП «Біологія» зі спеціальності 091 Біологія за третім (освітньо-науковим) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОНП «Екологія» зі спеціальності 101 Екологія за третім (освітньо-науковим) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОНП «Політологія» зі спеціальності 052 Політологія за третім (освітньо-науковим) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОНП «Філософія» зі спеціальності 033 Філософія за третім (освітньо-науковим) рівнем

2019/2020 н.р.

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Середня освіта (Географія)» зі спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за другим (магістерським) рівнем
 
Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Середня освіта (Математика)» зі спеціальності 014 Середня освіта (Математика) за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Харчові технології» зі спеціальності 181 Харчові технології за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Географія» зі спеціальності 106 Географія за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Дизайн візуального середовища» зі спеціальності 022 Дизайн за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування за другим (магістерським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Медсестринство» зі спеціальності 223 Медсестринство за першим (бакалаврським) рівнем

Програма роботи експертної групи з акредитації ОП «Харчові технології» зі спеціальності 181 Харчові технології за першим (бакалаврським) рівнем