ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- 10 тыс. грн./год
- Доброго дня! Так, є.
- Доброго дня! Можливе переведення на вакантне бюджетне місце. Для уточнення необхдіно дивитися Ваші документи.
- Добрый день! Смотрите условия творческого зачет на данной странице http://www.dnu.dp.ua/news/3078 Также не забывайте про сертификаты ВНО (http://www.dnu.dp.ua/view/certificates). Общая процедура предусматривает подачу заявления в электронной форме, через собственный аккаунт http://www.dnu.dp.ua/view/poradok_podannia_ta_rozglady_zaiav_v_elekronnii_formi
- Доброго дня! Прийом документів буде здійснюватись з 12.07.2018 р. Для участі у творчому конкурсі Вам необхідно подати документи до 20.07.2018 р. Всі заяви та супутні документи подаються в електронному вигляді. Після 1.08.2018 р., якщо Ви будете рекомендовані на бюдже, то впродовж 5-и днів Ви повинні будете принести в приймальну комісію оригінали документів.
- Добрый день! Прием документов для поступления в магистратуру будет проходить со 2.07.2018 г.
- Добрый день! Данная справка для поступления на 1-й курс бакалавра ненужна.
- Доброго дня! Нажаль, телефони в корпусі №1 не працюють. Тому, або приходьте особисто або пишіть листа на електронну пошту aspdnu@i.ua.
- Добрый день! Для участия в конкурсе принимаются сертификаты с баллом не меньше 100.
- Напишіть свою фамілію, спеціальність та форму навчання. Також Ви можете зателефонувати (375-70-75 або 375-70-45).
- Добрый день! Эта информация уже есть. Укажите специальность и форму обучения. Также можно позвонить по телефонам: 375-70-75; 375-70-45
- Добрый день! Для второго высшего образования бюджетные места не предусматриваются.
- Добрый день! Перекрестное поступление на данную специальность возможен только со специальностей с шифром 22.
- Для участия в конкурсе принимаются сертификаты с баллом не менее 100.
- Доброго дня! Чи можете Ви підкріпити це питання фотографічним матеріалом (наприкла, стенд зі списками або наказами на зарахування). Поясніть, де ви знайшли спеціальність "ПЕРЕКЛАД"? В офіційних документах такої спеціальності немає (http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Derzhzamovlennya_Magistry_2017.pdf). Для предметної розмови Вам краще прийти до приймальної комісії особисто.
- Доброго дня! В приймальній комісії.
- Добрый день! Медицинские справки ненужны.
- Телефоны в корпусе №1 неработают. Обрезан кабель.
- Добрый день! Скорей всего будет понижение семестра. Переводы и восстановления производятся до 22.06.2018 г.
- Доброго дня! Сертифікати: українська мова та література; математика; фізика або іноземна мова. Вартість навчання 11,5 тис. грн./рік.


Поставити запитання