ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Добрые день! Смотритет на сайте www.vstup.info
- Добрый день! Такой статистики не ведем. Вы можете самостоятельно посчитать, воспользовавшись ресурсом www.vstup.info
- Доброго дня! Так, на спеціальності 292 Міжнародна економіка та Міжнародні економічні відносин. Заочної форми навчання за цими спеціальностями не має.
- Добрый день! Да, такая возможность у Вас будет. Нам нужно знать на сколько человек нужно заказывать общежитие и в какое время Вы будете заселятся. Реквизиты для проплаты и цена приведены ниже. Отримувач: ДНУ імені Олеся Гончара. Р/р 31259299218229, ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, м. Київ, МФО 820172, ЄДРПОУ 02066747. Призначення платежу: гостьова кімната гуртожитку, оплата - 14 грн. 67 коп.
- Доброго дня! Так, є, але уточніть спеціальність.
- Добрый день! Нет, не даст.
- Добрый день! Да, у Вас есть такая возможность. Прием документов будет осуществляться с 14 мая по 22 июня в к.14 ком.205.
- Добрый день! Да, можно. Но, уточните, пожалуйста, у Вас диплом по этой же специальности или по другой.
- Добрый день! Прием документов начинается 2.06 и заканчивается 26.06. Вступительные экзамены будут проходить с 28.08 по 7.09.2018 г.
- Добрый день! Режим работы Понедельник - Пятница с 9:00 до 16:00.
- Добрый день! В чем суть вопроса. Уточните.
- Добрый день! Иногда возникают технические неполадки, но телефоны работают.
- Доброго дня! Уточніть який саме ліцей Ви закінчили і, яку саме спеціальність отримали.
- Добрый день! Нет, не поможет.
- Доброго дня! Авжеж можете. Але майте на увазі, що тарифи на навчання будуть змінені у травні. Також Ви можете спробувати поступити на бюджет.
- Доброго дня! Нажаль, ні.
- Добрый день! Тарифы на обучение в 2018/19 гг. будут пересмотрены в мае. Следите за обновлениями на сайте.
- Доброго дня! Можливо, але більше можливостей дає спеціальність 014.Середня освіта (Математика).
- Добрый день! Об этом станет известно только в начале августа текущего года. Списки зачисленных на данную специальность в 2017 г. Вы можете посмотреть на сайте http://www.vstup.info/2017/i2017i111.html#vnz
- Скоро на сайті буде розміщено перелік спеціальностей з, так званим, перехресним вступом. Паралельно будуть розміщені програми додаткових вступних випробувань для перехресного вступу.


Поставити запитання