ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Доброго дня. День відкритих дверей буде 26 березня (по факультетам) та 23 квітня (у Палаці студентів).
- Доброго дня. Додаткові бали зараховуються при вступі на наступні спеціальності: 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 091 «Біологія», 101 «Екологія», 103 «Науки про Землю», 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 111 «Математика», 112 «Статистика», 124 «Системний аналіз», 131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 133 «Галузеве машинобудування», 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 144 «Теплоенергетика», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 153 «Мікро- та наносистемна техніка», 162 «Біотехнології та біоінженерія», 172 «Телекомунікації та радіотехніка», 173 «Авіоніка».
- Доброго дня. Для вступу на 1 курс потрібні сертифікати ЗНО та шкільний атестат. На заочній формі навчання на спеціальність "біологія" не передбачається набір на 2 курс на основі диплому молодшого спеціаліста.
- Добрый день. Абитуриенты поступают на специальности. Список специальностей в таблице на сайте. Вторая колонка таблицы. http://www.dnu.dp.ua/view/certificates
- Доброго дня. Ні, для вступу не потрібна.
- Доброго дня! Вчимося працювати з матеріалами сайту. Пройдіть за посиланням: http://www.dnu.dp.ua/view/certificates . Ви побачите таблицю на якій розміщена інформація, яка Вам потрібна. Перша колонка таблиці - перелік факультетів. Якщо хочете почитати про них натисніть на назву того факультету, який Вам імпонує. У другій колонці таблиці вказані спеціальності. У третій колонці вказані предмети сертифікати ЗНО з яких потрібні для вступу. Для вступу на спеціальність "психологія" потрібні українська мова та література, біологія, іноземна мова (або історія України). Останній предмет на вибір абітурієнта.
- Добрый день. Вы можете подать заявления и на дневную форму, и на заочную форму обучения.
- Доброго дня. Вчимося працювати з матеріалами сайту: http://www.dnu.dp.ua/view/certificates . Пройдіть за посиланням. Ви побачите таблицю на якій розміщена інформація, яка Вам потрібна. Перша колонка таблиці - перелік факультетів. Якщо хочете почитати про них натисніть на назву того факультету, який Вам імпонує. У другій колонці таблиці вказані спеціальності. У третій колонці вказані предмети ЗНО сертифікати з яких потрібні для вступу. Зверніть увагу на спеціальності економічного факультету.
- Добрый день. Вступительная кампания покажет сможете Вы поступить или нет. Я не могу этого знать за полгода до вступительной кампании или предоставлять кому-либо гарантии. Бюджетные места на эту специальность ожидаем.
- Доброго дня. Сертифікат з російської не підійде.
- Добрый день. Вот программы экзаменов 2016 г., которые сдавали в магистратуру. Смотрите факультет механико-математический. Новые программы будут в апреле. http://www.dnu.dp.ua/view/programi_fahovih_viprobuvan . Заочной формы обучения на специальности "Статистика" для магистров нет.
- Добрый день. Рекомендую вопросы по учебному процессу адресовать деканату факультета. Это в их компетенции. Вопросы по поступлению задавайте приемной комиссии. 26 марта будет День открытых дверей по факультетам. Филологический факультет в 1 корпусе, на проспекте Гагарина 72. Телефоны деканата факультета на сайте: http://www.dnu.dp.ua/view/ffilol
- Доброго дня. 26 березня по факультетам, 23 квітня у Палаці студентів.
- Потрібні наступні документи для підтвердження Вашого права на особливі умови вступу: 1) довідка про хворобу згідно з переліком затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880; 2) довідка МСЕК або посвідчення у якому зазначено інвалідність; 3) довідка з УЦОЯО (укр. центр оцінювання якості освіти) про не проходження абітурієнтом ЗНО у 2016 – 2017 рр. Цю довідку можна узяти в Дніпровському відділенні УЦОЯО на вул. Новосєлєвській 27; 4) свідоцтво про народження абітурієнта (не паспорт). Успіхів Вам при вступі.
- Добрый день. Вам необходимо сдать ВНО по следующим предметам: украинский язык и литература, история Украины и иностранный язык (или математика). Последний предмет на выбор абитуриента. Чтобы сдавать экзамены в вузе при поступлении на 1 курс необходимо иметь для этого основания (льготу), которых у Вас, насколько я понял, нет.
- Добрый день. Переводят на специальность, факультет в этом случае не важен. Я не понимаю на какую специальность Вы хотите перевестись. Академическая разница выписывается на основании Вашего заявления на перевод. Студент переводится на свободное место в рамках специальности. А свободное место может быть как бюджетным, так и контрактным. Переводы осуществляются с мая - июня, а до этого времени места могут появиться (отчисление, академический отпуск), а могут и не освободиться. Сертификаты ВНО необходимы только для поступления на 1 курс. Для перевода они не нужны. Чтобы получить консультацию позвоните по т. 760-89-83. Приемная комиссия принимает заявления на перевод с 15 мая по 23 июня 2017 г. До этого времени позвоните, проконсультируем.
- Добрый день. В ДНУ нет специальности "правоохранительная деятельность", есть специальность 081 "право". Обращайтесь в тот ВУЗ, в котором эта специальность существует. Целевой прием (наверное его имели в виду) был ликвидирован МОН в 2016 г.
- Добрый день. Этот вопрос задайте своему деканату. Этот вопрос не в компетенции приемной комиссии. Деканаты занимаются своими студентами, приемная комиссия отвечает за поступление абитуриентов, перевод студентов из одного вуза (специальности) в другой вуз (специальность).
- Добрый день. Проходной балл это условное понятие. Это балл последнего по рейтингу абитуриента зачисленного на общих основаниях на бюджетное место. Проходной балл индивидуален для каждой специальности. Например, в 2016 г. на специальности "психология" - 160,05 , а на специальности "специальное образование" (коррекционное образование) - 154. На филологии много специальностей. Какая интересует?
- Доброго дня. 26 березня 2017 р. захід буде проведено по всім факультетам.


Поставити запитання