ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Доброго дня! Так, подавати в електронній формі на 1 курс. В паперовій формі подають тільки ті, хто має право на спеціальну умову участі в конкурсному відборі.
- Доброго дня. Подання заяв на переведення з 10 травня по 20 червня 2017 р.
- При поступлении в ДНУ медосмотр не проводится.
- Доброго дня. Співбесіда є кожного року, але тільки обмежена кількість абітурієнтів мають право вступу через співбесіду.
- Доброго дня. Все просто. ЛО - це ліцензія (ліцензійний обсяг), тобто загальна кількість місць на які університет може набрати абітурієнтів. Ліцензійний обсяг включає в себе місця державного замовлення та місця за кошти фізичних або юридичних осіб. Навприклад, ліцензія - 25 місць. ДЗ - це місця державного замовлення. Їх в тому році було 5. Це означає, що контрактних місць залишилося 20. Зараховано 25. Тобто заповнена повністю ліцензія: 5 бюджетників та 20 контрактників.
- Нет.
- Добрый день. Подать документы на специальность, сдать дополнительный вступительный экзамен в университете и если его сдали успешно, сдать экзамен формата ВНО. Когда получите сертификат ВНО принесите его в университет и проходите по рейтингу на бюджетное ли контрактное место. Программа экзамена формата ВНО на сайте министерства образования и науки Украины. Там же тесты 2016 г. Почитайте постановление МОН Украины. http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Polozhenna111.pdf
- Доброго дня. Програми іспитів на сайті: http://www.dnu.dp.ua/view/programi_fahovih_viprobuvan
- Доброго дня. На сайті розміщено: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf / Коефіцієнт атестату - 0,1.
- Доброго дня. Питання у компетенції Вашого деканату.
- Добрый день. Зачисляют на контракт в августе, после того как распределяются бюджетные места.
- Доброго дня. 177,25 балів.
- Доброго дня. На спеціальність "Історія та археологія" денної форми навчання - 172,4.
- Добрый день. Я не вижу у Вас оснований для сдачи экзаменов в университете. Нельзя пересдать ВНО в университете только по своему желанию.
- Доброго дня. Для підтвердження пільги потрібні: свідоцтво про народження вступника; копія рішення за поданням служби у справах дітей про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської чи районної у місті ради за місцем походження дитини.
- Доброго дня. Розміщено на сайті: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf
- Добрый день. Подавайте заявление и участвуйте в конкурсе. Вступительная кампания покажет достаточно ли Ваших баллов для поступления на бюджет или на контракт.
- Доброго дня. Розміщено на сайті: http://www.dnu.dp.ua/docs/vstup/2017/Dodatok%20-%20(1).pdf
- Добрый день. Специальность какая?
- Добрый день. Нет, список сертификатов не изменить.


Поставити запитання