ДНУ пропонує абітурієнтам навчання на 62 спеціальностях денної форми та 21 спеціальності заочної форми навчання за освітніми ступенями бакалавра та магістра ...

Запитання

Шановні абітурієнти та їх батьки.
Перед тим як задати своє питання будь-ласка прочитайте відповіді на питання інших користувачів. Впевнені, що окремі проблеми вступної кампанії, які Вас цікавлять, вже були затронуті й висвітлені.
З повагою,
приймальна комісія ДНУ ім. О.Гончара.


Пошук запитань та відповідей: 

- Обращайтесь в деканат, если осталось только дипломирование. Если не сдали хотя бы одну дисциплину или есть еще вопросы звоните по т. 760-89-83 (приемная комиссия).
- Добрый день. "Правила приема" 2018 г. университетом еще не утверждены, поэтому отвечаю опираясь на документ 2017 г. Право поступать имеете. Регистрируетесь в приемной комиссии университета, сдаете один экзамен (тесты). Если набираете минимум 75 % баллов имеете право сдавать тесты на получение сертификата ВНО. Если остались вопросы, звоните по т. 760-89-83 (приемная комиссия).
- Доброго дня. Подаєте відповідні документи у вказаний у "Правилах прийому" термін. Нові "Правила прийому" оприлюднимо на сайті до кінця грудня. Якщо по конкурсному балу проходите, вступаєте на бюджет (якщо він є) або на контракт. Заочники вчаться у центрі заочної та вечірньої форм навчання, а не на факультетах. Тарифи на сайті. http://www.dnu.dp.ua/view/tariffs
- Доброго дня. У 2017 р. на спеціальності 111 "Математика" було 7 бюджетних місць та 53 контрактних (денна форма навчання).
- Добрый день. Нет.
- Добрый день. На факультете указанном Вами нет вообще заочников. В университете все заочники учатся в центре заочной и вечерней форм обучения. Бюджетные места на заочную форму министерство выделяет мало. В 2017 г. было 5 мест на специальность 014 "Середня освіта" (Мова і література (англійська)) и 2 места на специальность 014 "Середня освіта" (Українська мова і література).
- Да.
- Вот ссылка: http://www.dnu.dp.ua/view/tariffs Оплачивать можно за каждый семестр, или ежемесячно.
- Добрый день. У нас нет такой специальности. Обратитесь в Днепровский колледж экономики и бизнеса ДНУ им. О. Гончара. Вот его сайт: www.college-business.dp.ua
- Добрый день. Абитуриенты поступают на специальность, а не на кафедру. Указанная Вами специальность в университете на факультете физики, электроники и компьютерных систем. В 2017 г. набора на эту специальность на 2 курс на базе диплома младшего специалиста не было. Будет ли такая возможность во время вступительной кампании в 2018 г. узнаем только в начале 2018 г.
- Добрый день. Нет. Тарифы размещены на сайте. http://www.dnu.dp.ua/view/tariffs
- Добрый день. Давно известно. Я отвечал на подобный вопрос 28.10. При поступлении на специальности факультета психологии необходимы сертификаты ВНО по трем предметам. На специальность "Психология": 1) украинский язык и литература, 2) биология; 3) математика или иностранный язык (на выбор абитуриента). На специальность "Специальное образование": 1) украинский язык и литература, 2) биология; 3) история Украины или иностранный язык (на выбор абитуриента).
- Добрый день. Нет, не сможете поступать. На указанную Вами специальность не планируется перекрестное поступление.
- Доброго дня. Перелік спеціальностей на які можна вступити з дипломом бакалавра іншої спеціальності буде оприлюднено весною 2018 р. У 2017 р. на вказану вами спеціальність не був передбачений "перехресний вступ".
- Добрый день. Чтобы участвовать в конкурсе необходимо сдать профильный предмет минимум на 110 баллов, а остальные предметы ВНО минимум на 105.
- Доброго дня. Ліцензія на цю спеціальність денної форми (ступінь бакалавра)- 60 місць. У 2017 р. було 7 бюджетних місць та 53 контрактних.
- Добрый день. Бюджетные места университеты получают после того как министерство их распределит. Это произойдет летом 2018 г.
- Добрый день. Имея на руках диплом бакалавра сможете поступить на 2 курс любой специальности, но после ликвидации академической разницы. Необходимо обратиться в приемную комиссию с дипломом бакалавра и паспортом в мае - июне. Если будут сертификаты ВНО необходимые для поступления на выбранную вами специальность, сможете поступать летом 2018 г. на 1 курс.
- Добрий день. На спеціальність "менеджмент" у 2018 р. потрібні такі сертифікати ЗНО: 1) українська мова та література, 2) математика, 3) іноземна мова або географія (третій сертифікат на вибір абітурієнта).
- Доброго дня. "Прохідний бал" - це бал абітурієнта, який отримав найменший бал з тих, хто вступив на бюджет без пільг. На спеціальність 022 «Дизайн» у 2017 р. на денній формі навчання було 5 бюджетних місць. Конкурсний бал останнього вступника, який вступив на бюджет без пільги - 180,521. Дуже багато інформації про кількість вступників, їх бали на всіх спеціальностях на цьому сайті: http://vstup.info/2017 . На контракт проходять усі, хто брав участь у конкурсі та виявив бажання заключити контракт. Тому, як такого "прохідного балу" немає. Якщо бажаючих більше чим місць контрактних, приорітет віддаємо тим, у кого більший конкурсний бал. В 2017 р. осіб 5 не змогли вступити, оскільки кількість контрактних місць обмежена (20), а бажаючих було більше. Особи з найменшим конкурсним балом не змогли вступити на цю спеціальність. Ці вступники не потрапивши на спеціальність "Дизайн", змогли вступити на спеціальність "Образотворче мистецтво".


Поставити запитання