В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Вакансії

volans Вакансії в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області

volans Вакансії для випускників за спеціальністю “Спеціальна освіта” в закладах середньої освіти

volans Вакансія БУХГАЛТЕРА в корпорації УКРТЕХПРОМ
volans Вакансія ЕКОНОМІСТА В ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»volans Вакансія програміста в корпорації УКРТЕХПРОМ
volans Вакансія Junior Python Developer (Internship) в Flyaps Software Company
volans FocFoc LLC (USA)volans Вакантні посади державної служби Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області
Вакансія вчителя (викладача) математики/фізики в ПТУ №81


volans Вакансії в середній загальноосвітній школі № 46 м. Дніпро


volans Вакансія МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ НА ЕКСПОРТ в компанії «Steko»
Вакансії в закладах освіти м. Кам’янске

volans Вакансія менеджера із закупівель для роботи в Китаї та комірника для роботи в Китаї в ТОВ «БРОКБРІДЖ»volans PwC Україна оголошує про відкриття вакансії Стажера (для студентів) / Молодшого спеціаліста (для випускників) у відділі Аудиту у м. Київ та м. Дніпро.


volans Вакансії в дитячому закладі оздоровлення «Райский уголок» м. Бердянськ


volans Вакансії в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу Факел - 2018
volans Вакансії в Центр Прикладної освіти «Логос»
volans Вакансії для випускників спеціальностей юридичного та економічного профілю в Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області


volans Вакансія Pre-Sale Researcher у Clockwise Software


УВАГА! На сайті Державного центру зайнятості на порталі www.trud.gov.ua представлені всі актуальні вакансії по Дніпропетровській області та Україні Інформація про актуальні вакансії по Дніпропетровській області станом на 09.01.2018 р. з вищою освітою

volans Вакансії Менеджер з дослідження товарного ринку та Журналіст в “АПК-Інфо”volans Вакансії Інженера з технічної підтримки, JavaScript-розробника, Програміста мікроконтролерів , фахівця з тестування ПЗ в Компанії «ДБО Софт»

volans Вакансії спеціаліст процесу підтримки аудиту із знанням німецької мови, НR-спеціаліст із знанням німецької мови, спеціаліст процесу у відділі податків із знанням німецької
volans Вакансії інженера-електроніка, інженера-програміста, інженера з автоматизованих систем керування виробництвом, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики на ПАТ “ДМК”

volans Вакансіі інженера-технолога, інженера-програміста, інженера-конструктора, інженера-механіка на ДП “Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімзавод”

volans Український словник «YeNotes» розшукує лінгвіста/перекладача для укладення англійсько/французько/італійсько-українських словників.


volans Вакансії Економіст VIP відділу, Оператор контакт-центру в ПАТ «РАДАБАНК»volans Вакансія інженера- електроніка в компанії "Лакталіс Групп"volans Компанія Simply Contact — аутсорсинговий контактний центр з досвідом роботи на міжнародному ринку!

volans Компанія LLC «G.I.S. Investing LTD »- це міжнародна компанія з іноземним капіталом, яка спеціалізується на наданні інформаційно-аналітичних і фінансових послуг.

volans Світовий лідер послуг в сфері контакт-центрів Global Bilgi запрошує Вас взяти участь в конкурсі на посаду: "Спеціаліст з бронювання авіаквитків Turkish Airlines"


volans ТОВ «ІНВЕНТ ГРУП» одна з найбільших інжиніринговых компаній України, яка знаходиться на ринку больше 20-ти років, у зв'язку з розвитком відділу оголошує про відкриття вакансії: «Фахівець по работі з клієнтами»


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпро ради запрошує на роботу на вакантні посади фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи


volans ТОВ «Аптека24» запрошує на роботу контент-менеджера.volans Компанія ТОВ «М-Рад» в зв'язку з розширенням оголошує конкурс на посаду «Менеджер з продажу».


volans Procter & Gamble Internshipsvolans КОМПАНІЯ «AM ESTATE» НАДАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ З 2012 РОКУ.
volans Інститут чорної металургії (ІЧМ) ім. З.І. Некрасоваvolans Швейцарська компанія MEDPACK SWISS GROUP запрошує на роботу ПОМІЧНИКА БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА із знанням англійської мови в м Дніпроvolans Адміністрація Дніпропетровської загальноосвітньої школи №37 на 2017-2018 н.р. запрошує на роботу за спеціальностями вчителів англійської мови, української мови та літератури, географії, математики та інформатики.Дніпропетровська дирекція ПАТ "Укрпошта" для всіх бажаючих долучитися до сильної команди, яка впроваджує важливі зміни в великій компанії України


volansТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпрі ради запрошує на роботу:психолога; фахівця з соціальної роботи; соціального працівника; інструктора (сестру медичну) з лікувальної фізкультури.

Вакансія викладача фізики та математики

volans Skyeng — это интерактивная онлайн-школа изучения английского языка, которая помогает людям, поставившим перед собой конкретные жизненные цели, достичь их в процессе обучения. Мы делаем обучение максимально удобным и эффективным, интересным и увлекательным.торгівля сільськогосподарською технікою.
volansКонсалтингова компанія "Діалог" - рекрутингова компанія. Спеціалізуємося на підбирі персоналу на замовлення компаній-роботодавців. Працюємо на ринку України 16 років.


volans Вакансії Інженер-технолог, Інженер-лаборант

volans ТОВ“Науково-виробниче підприємство “Заря” – сучасне підприємство хімічної промисловості, яке динамічно розвивається. Знаходиться в м.Рубіжне Луганської області. Рубіжне – безпечне для проживання місто, яке знаходиться далеко від лінії розмежування, в місті і в окрузі не ведуться бойові дії.
 

volans Шукаємо креативну, активну, націлену на результат людину, яка не боїться брати на себе відповідальність, бажано зі знанням графічних редакторів, офісних програм. Готові розглядати без досвіду роботи.volans ВАКАНСІЯ «Спеціаліст по роботі з клієнтами» для випускників ДНУ денної та заочної форм навчання
volans Вакансія Менеджер із закупівель зернових. КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans Вакансія СПЕЦІАЛІСТ З ПЕРСОНАЛУ, Дивізіон Виробництво КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР–ЕНЕРГЕТИК, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans АНАЛІТИК В ФІНАНСОВУ СЛУЖБУ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!volans ТОВ «ТД Аква-Холдинг» існує на ринку водоочищення більше десяти років, з кожним роком розширюючи спектр наданої продукції та послуг, що гарантує нашим клієнтам очікуваний результат. З ростом компанії зростає і штат співробітників. На даний момент ми запрошуємо до себе в команду молодих і амбітних інженерів хімічних технологій.

volans Zone3000 - це велика міжнародна IT компанія, що стрімко розвивається. Працюємо на ринку доменної реєстрації та хостингу вже понад 15 років. Ми активно зростаємо та розширюємо нашу команду.volans Міжнародний аутсорсинговий контактний центр «Simply Contact». Вакансія — «Менеджер з бронювання авіаквитків зі знанням англійської мови».volans Компанія «ВІСК» — ІТ-компанія, яка динамічно розвивається, з офісом в центрі Дніпра. Ми – постачальники готових рішень для ІТ-бізнесу і телекомунікацій: системи управління, настільні і мобільні додатки, веб-інтерфейси і багато іншого Група Компаній «ALFA Smart Agro» відкриває конкурс на заміщення вакансії лаборанта хімічного аналізу.


volans Компанія "АСАП" є офіційним представником Турецької державної системи пошуку, підбору та працевлаштування кваліфікованих фахівців з-за кордону для підприємств туристичного сектору. Для більш детальної інформації, відвідайте наші сайти : www.hrasapp.com і www.asaturkey.com

volans Морское агентство «Воланс» предлагает возможное сотрудничество по трудоустройству выпускников ДНУ на круизные лайнеры ведущих мировых компаний Princess Cruise Lines (США), Aida Cruises (Германия) в сфере отельного бизнеса, где они смогут использовать свои знания иностранных языков.ТОВ “Балмолоко Екстра” інформує про наявність вакансій на підприємстві:лаборант хімічного аналізу, приймальник молочної продукції, апаратник, сировар


Глобино
Керівництво ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат” запрошує на підприємство практикантів для проходження практики, випускників та молодих спеціалістів для подальшого працевлаштування за напрямком “Харчові технологія і інженерія”.
SoftServe
Компанія SoftServe пропонує випускникам ДНУ наступні вакансії


Homer Software House
TОВ “Хомер Софтвер Хаус” проводить набір студентів 3-5 курсів денної та заочної форм начання на вакансії Спеціалісти контакт-центру


Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес”
ДП “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г.Івченка повідомляє про наявність вакансій для випускників ДНУ наступних спеціальностей