В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Вакансії

volans ВАКАНСІЇ JavaScript-РОЗРОБНИКА, ПРОГРАМIСТА МIКРОКОНТРОЛЕРIВ, ФАХІВЦЯ З ТЕСТУВАННЯ ПЗ в Компанії «ДБО Софт»volans Вакансії Економіст VIP відділу, Оператор контакт-центру в ПАТ «РАДАБАНК»volans Вакансія інженера- електроніка в компанії "Лакталіс Групп"volans Компанія Simply Contact — аутсорсинговий контактний центр з досвідом роботи на міжнародному ринку!

volans Компанія LLC «G.I.S. Investing LTD »- це міжнародна компанія з іноземним капіталом, яка спеціалізується на наданні інформаційно-аналітичних і фінансових послуг.

volans Світовий лідер послуг в сфері контакт-центрів Global Bilgi запрошує Вас взяти участь в конкурсі на посаду: "Спеціаліст з бронювання авіаквитків Turkish Airlines"


volans ТОВ «ІНВЕНТ ГРУП» одна з найбільших інжиніринговых компаній України, яка знаходиться на ринку больше 20-ти років, у зв'язку з розвитком відділу оголошує про відкриття вакансії: «Фахівець по работі з клієнтами»


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпро ради запрошує на роботу на вакантні посади фахівців із соціальної роботи відділу соціальної роботи


volans ТОВ «Аптека24» запрошує на роботу контент-менеджера.volans Компанія ТОВ «М-Рад» в зв'язку з розширенням оголошує конкурс на посаду «Менеджер з продажу».


volans Procter & Gamble Internshipsvolans КОМПАНІЯ «AM ESTATE» НАДАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ З 2012 РОКУ.
volans Інститут чорної металургії (ІЧМ) ім. З.І. Некрасоваvolans Швейцарська компанія MEDPACK SWISS GROUP запрошує на роботу ПОМІЧНИКА БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА із знанням англійської мови в м Дніпроvolans Адміністрація Дніпропетровської загальноосвітньої школи №37 на 2017-2018 н.р. запрошує на роботу за спеціальностями вчителів англійської мови, української мови та літератури, географії, математики та інформатики.Дніпропетровська дирекція ПАТ "Укрпошта" для всіх бажаючих долучитися до сильної команди, яка впроваджує важливі зміни в великій компанії України


volans Дніпропетровський комбінат харчових концентратів: виробник натуральних і корисних продуктів харчуванняvolans Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпрі ради запрошує на роботу:психолога; фахівця з соціальної роботи; соціального працівника; інструктора (сестру медичну) з лікувальної фізкультури.

Вакансія викладача фізики та математики


volans СПЕЦІАЛІСТ ПРОЦЕСУ ПІДТРИМКИ АУДИТУ ЗІ ЗНАННЯМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
volans ВАКАНСІЇ ПАТ «КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «А. В. К.» М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК» Травень 2017volans Національна дистриб'юторська компанія ТОВ Долфі-Україна запрошує на роботу ПОМІЧНИКА БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА із знанням англійської мови в м Дніпроvolans Vodafone Україна Спеціаліст клієнтської підтримки

volans EnglishDom – онлайн школа англійської мови нового покоління
volans Вакансія: викладач англійської мови м. Дніпро, м. Нікополь, м. Новомосковськ
volans Компанія EnglisHouse на ринку Дніпра вже 13 років! (з 2004 року). Вакансії:Викладач Англійської, Адміністраторvolans Skyeng — это интерактивная онлайн-школа изучения английского языка, которая помогает людям, поставившим перед собой конкретные жизненные цели, достичь их в процессе обучения. Мы делаем обучение максимально удобным и эффективным, интересным и увлекательным.
volans ТОВ «Агротек» Сфера діяльності: імпорт і торгівля сільськогосподарською технікою.
volans Європейська Бізнес Асоціація - неурядова організація, яка об'єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україніvolans Консалтингова компанія "Діалог" - рекрутингова компанія. Спеціалізуємося на підбирі персоналу на замовлення компаній-роботодавців. Працюємо на ринку України 16 років.volans Компанія ТОВ «М-Рад» в зв'язку з розширенням оголошує конкурс на посаду «Менеджер з продажу».
volans Компанія «Демікс» працює на ринку України вже понад 10 років у наступних напрямках: продаж електроінструменту, металообробних і деревообробних верстатів, вантажної техніки та сервісне обслуговування вантажної техніки.
volans ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод №1» запрошує випускників Дніпропетровського національного університету для працевлаштування на посаду: Мікробіолог
Вакантні посади в Головному територіальному управління юстиції у Дніпропетровській областіvolans Вакансії Інженер-технолог, Інженер-лаборант
volans BIIR является инженерно-консалтинговой компанией, основанной в 2008 году в городе Орхус, Дания. В 2013 году был открыт офис в Украине. Мы специализируемся на таких отраслях как: ветроэнергетика и другие возобновляемые источники энергии, добыча и транспортировка газа и нефти.volans ТОВ“Науково-виробниче підприємство “Заря” – сучасне підприємство хімічної промисловості, яке динамічно розвивається. Знаходиться в м.Рубіжне Луганської області. Рубіжне – безпечне для проживання місто, яке знаходиться далеко від лінії розмежування, в місті і в окрузі не ведуться бойові дії.volans Національна дистриб'юторська компанія ТОВ Долфі-Україна запрошує на роботу КОПІРАЙТЕРА в м Дніпроvolans Ми шукаємо активного, комунікабельного співробітника, який володіє французькою мовою на високому рівні та має навички ділового спілкування. Готові розглядати кандидатуру без досвіду роботи.
Компанія ТОВ“Електроград” має можливість працевлаштувати студентів Дніпропетровського національного університета імені Олеся Гончара, які отримують освіту за спеціальністю “Маркетинг”, “Менеджмент підприємства”.


Вакансії техніка-метеоролога та синоптика.


Департамент гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради надає інформацію про вакантні посади вчителів та педагогічних працівників в загальноосвітніх навчальних закладах м.Дніпропетровська на 2016-2017 н.р. (станом на 26.01.2017 р.)


volans Apriorit - українська компанія, з 2002 року успішно працює на ринку послуг розробки ПО, спеціалізуючись на системному і просунутому програмуванні під платформи Win32, Linux і Mac, включаючи створення драйверів і мережевого ПОvolans Шукаємо креативну, активну, націлену на результат людину, яка не боїться брати на себе відповідальність, бажано зі знанням графічних редакторів, офісних програм. Готові розглядати без досвіду роботи.volans ВАКАНСІЯ «Спеціаліст по роботі з клієнтами» для випускників ДНУ денної та заочної форм навчання
volans Вакансія Менеджер із закупівель зернових. КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans Вакансія СПЕЦІАЛІСТ З ПЕРСОНАЛУ, Дивізіон Виробництво КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР–ЕНЕРГЕТИК, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans АНАЛІТИК В ФІНАНСОВУ СЛУЖБУ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІА «АПК-Інформ» - лідер на ринку інформаційних послуг з аграрної тематики в країнах СНД. Агентство засноване в 1996 році в Дніпропетровську.


volans Адміністрація Дніпропетровської загальноосвітньої школи №37 на 2016-2017 н.р. запрошує на роботу за спеціальностями вчителів географії, інформатики.Візовий Сервіс Центр оголошує конкурс на заміщення вакансії «Менеджер по роботі з клієнтами зі знанням польської мови» (не мережевий маркетинг, не холодні/ гарячі дзвінки; робота не включає пошук клієнтів)


volans ТОВ «ТД Аква-Холдинг» існує на ринку водоочищення більше десяти років, з кожним роком розширюючи спектр наданої продукції та послуг, що гарантує нашим клієнтам очікуваний результат. З ростом компанії зростає і штат співробітників. На даний момент ми запрошуємо до себе в команду молодих і амбітних інженерів хімічних технологій.


volans Сандей Плюс –аутсординговый Call-центр, що займається вихідним і вхідним телемаркетингом. Забезпечуємо якісні маркетингові дослідження, продаж по телефону, холодні дзвінки, телефонне анкетування.
volans Zone3000 - це велика міжнародна IT компанія, що стрімко розвивається. Працюємо на ринку доменної реєстрації та хостингу вже понад 15 років. Ми активно зростаємо та розширюємо нашу команду.

volans Міжнародний аутсорсинговий контактний центр «Simply Contact». Вакансія — «Менеджер з бронювання авіаквитків зі знанням англійської мови».volans Компанія «ВІСК» — ІТ-компанія, яка динамічно розвивається, з офісом в центрі Дніпра. Ми – постачальники готових рішень для ІТ-бізнесу і телекомунікацій: системи управління, настільні і мобільні додатки, веб-інтерфейси і багато іншого


volans Група Компаній «ALFA Smart Agro» відкриває конкурс на заміщення вакансії лаборанта хімічного аналізу.

volans Компанія "АСАП" є офіційним представником Турецької державної системи пошуку, підбору та працевлаштування кваліфікованих фахівців з-за кордону для підприємств туристичного сектору. Для більш детальної інформації, відвідайте наші сайти : www.hrasapp.com і www.asaturkey.com


volans У зв'язку зі стрімким зростанням, компанія “Райзін Резалтс” оголошує конкурс на позицію «Менеджер з логістики».


volans Морское агентство «Воланс» предлагает возможное сотрудничество по трудоустройству выпускников ДНУ на круизные лайнеры ведущих мировых компаний Princess Cruise Lines (США), Aida Cruises (Германия) в сфере отельного бизнеса, где они смогут использовать свои знания иностранных языков.ТОВ “Балмолоко Екстра” інформує про наявність вакансій на підприємстві:лаборант хімічного аналізу, приймальник молочної продукції, апаратник, сировар


PwC(1)
ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)»Глобино
Керівництво ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат” запрошує на підприємство практикантів для проходження практики, випускників та молодих спеціалістів для подальшого працевлаштування за напрямком “Харчові технологія і інженерія”.

міськмолокозавод
ПрАТ « Криворізький міськмолокозавод №1» повідомляє про наявність вакансій для випускників Дніпропетровського національного університету з метою працевлаштування на посаду: Мікробіолог, Технолог з виробництва молочної продукції, Майстер з виробництва молочної продукції.SoftServe
Компанія SoftServe пропонує випускникам ДНУ наступні вакансії


Homer Software House
TОВ “Хомер Софтвер Хаус” проводить набір студентів 3-5 курсів денної та заочної форм начання на вакансії Спеціалісти контакт-центру


Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес”
ДП “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О.Г.Івченка повідомляє про наявність вакансій для випускників ДНУ наступних спеціальностей