В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Вакансії

volans Семінари та тренінги з працевлаштуванняvolans Вакансії Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської радиvolans Вакансії Дніпропетровського обласного центру зайнятостіДистанційний тренінг зі сприяння працевлаштуванню випускників ДНУ

volans


volans Вакансії в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області
volans Big Data School 5.0 - Київстар розпочинає п`ятий набір до школи

volans Новий сезон всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом» переходить в онлайн

volans Інформація для студентів 3-6 курсів усієї України!

volans Вакансія спеціаліста відділу автоматизації аптечного складу
volans Вакансія молодшого розробника Python в компанії ProfiSeaВакансії в Управлінні бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції


volans Вакансія менеджера з навчання в компанії ЕДС-ІНЖИНІРИНГ
volans Вакансії в Придніпровському державному металургійному коледжі

Вакансії в центральному управлінні соціального захисту населення Дніпровської міської ради


volans Вакансія ЮРИСТА в Дніпровському відділенні філії “Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця”Конкурс на заміщення вакантних посад Східного офісу Держаудитслужби

volans Вакансія журналіста в компанії «АПК-Інформ»

volans Вакансія бухгалтера в корпорації «УкрТехПром»

volans The Healthcare Concierge (HCC) відповідає за обробку запитів. Головна ціль НСС - надання високоякісного сервісу та підтримка кожного клієнта.
Вакансії на ДП "Укрнаукагеоцентр" (м.Полтава) 

Вакантні посади в закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти міста Кам’янське

volans Інформація про актуальні вакансії по Дніпропетровській області станом на 15.04.2019 р. з вищою освітоюvolans Конкурс на службу в патрульну поліцію Дніпропетровської області
volans Стажування на позиції менеджер з виробничих проектів.Вакантні педагогічні посади в закладах освіти м.Кам’янське


volans Дніпровський офіс компанії Хуавей Україна знаходиться в пошуку офіс менеджера

volans Вакансія молодшого менеджера по продажах в країнах ЗЕД в ТОВ «Щедро»volans Вакансія молодшого техніка-технолога з виробництва м’ясних продуктів у ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»
Заявка на педагогічні кадри yа 2019/2020 навчальний рік Петрівського району Кіровоградської області 


volans Вакансії в середній загальноосвітній школі № 107
volans Продавець-консультант на телефон (гаряча база)

volans Вакансії для випускників за спеціальністю “Спеціальна освіта” в закладах середньої освіти

volans Вакансія БУХГАЛТЕРА в корпорації УКРТЕХПРОМ
volans Вакансія ЕКОНОМІСТА В ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»volans Вакансія програміста в корпорації УКРТЕХПРОМ
volans Вакантні посади державної служби Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області
Вакансія вчителя (викладача) математики/фізики в ПТУ №81volans Вакансія МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ НА ЕКСПОРТ в компанії «Steko»
Вакансії в закладах освіти м. Кам’янскеvolans Вакансії в Центр Прикладної освіти «Логос»
volans Вакансії для випускників спеціальностей юридичного та економічного профілю в Головному управлінні ДФС у Дніпропетровській області


volans Вакансії Менеджер з дослідження товарного ринку та Журналіст в “АПК-Інфо”
volans Вакансії інженера-електроніка, інженера-програміста, інженера з автоматизованих систем керування виробництвом, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики на ПАТ “ДМК”
volans Український словник «YeNotes» розшукує лінгвіста/перекладача для укладення англійсько/французько/італійсько-українських словників.
volans Компанія Simply Contact — аутсорсинговий контактний центр з досвідом роботи на міжнародному ринку!

volans Компанія LLC «G.I.S. Investing LTD »- це міжнародна компанія з іноземним капіталом, яка спеціалізується на наданні інформаційно-аналітичних і фінансових послуг.

volans Світовий лідер послуг в сфері контакт-центрів Global Bilgi запрошує Вас взяти участь в конкурсі на посаду: "Спеціаліст з бронювання авіаквитків Turkish Airlines"volans КОМПАНІЯ «AM ESTATE» НАДАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ З 2012 РОКУ.

Дніпропетровська дирекція ПАТ "Укрпошта" для всіх бажаючих долучитися до сильної команди, яка впроваджує важливі зміни в великій компанії України

volans Skyeng — это интерактивная онлайн-школа изучения английского языка, которая помогает людям, поставившим перед собой конкретные жизненные цели, достичь их в процессе обучения. Мы делаем обучение максимально удобным и эффективным, интересным и увлекательным.торгівля сільськогосподарською технікою.
volansКонсалтингова компанія "Діалог" - рекрутингова компанія. Спеціалізуємося на підбирі персоналу на замовлення компаній-роботодавців. Працюємо на ринку України 16 років.


volans Вакансії Інженер-технолог, Інженер-лаборант

volans ТОВ“Науково-виробниче підприємство “Заря” – сучасне підприємство хімічної промисловості, яке динамічно розвивається. Знаходиться в м.Рубіжне Луганської області. Рубіжне – безпечне для проживання місто, яке знаходиться далеко від лінії розмежування, в місті і в окрузі не ведуться бойові дії.
 

volans Шукаємо креативну, активну, націлену на результат людину, яка не боїться брати на себе відповідальність, бажано зі знанням графічних редакторів, офісних програм. Готові розглядати без досвіду роботи
volans Вакансія Менеджер із закупівель зернових. КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans Вакансія СПЕЦІАЛІСТ З ПЕРСОНАЛУ, Дивізіон Виробництво КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР–ЕНЕРГЕТИК, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans АНАЛІТИК В ФІНАНСОВУ СЛУЖБУ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!
volans ІНЖЕНЕР З ОХОРОНИ ПРАЦІ, Дивізіон Логістика КЕРНЕЛ ШАНС – Побудуй свою кар'єру в Кернел!volans ТОВ «ТД Аква-Холдинг» існує на ринку водоочищення більше десяти років, з кожним роком розширюючи спектр наданої продукції та послуг, що гарантує нашим клієнтам очікуваний результат. З ростом компанії зростає і штат співробітників. На даний момент ми запрошуємо до себе в команду молодих і амбітних інженерів хімічних технологій.

volans Zone3000 - це велика міжнародна IT компанія, що стрімко розвивається. Працюємо на ринку доменної реєстрації та хостингу вже понад 15 років. Ми активно зростаємо та розширюємо нашу команду.
volans Міжнародний аутсорсинговий контактний центр «Simply Contact». Вакансія — «Менеджер з бронювання авіаквитків зі знанням англійської мови».volans Компанія «ВІСК» — ІТ-компанія, яка динамічно розвивається, з офісом в центрі Дніпра. Ми – постачальники готових рішень для ІТ-бізнесу і телекомунікацій: системи управління, настільні і мобільні додатки, веб-інтерфейси і багато іншого Група Компаній «ALFA Smart Agro» відкриває конкурс на заміщення вакансії лаборанта хімічного аналізу.
Homer Software House
TОВ “Хомер Софтвер Хаус” проводить набір студентів 3-5 курсів денної та заочної форм начання на вакансії Спеціалісти контакт-центру