На 14 факультетах і в 4 коледжах ДНУ навчається близько 15 тисяч студентів ...
Версія для друку

Регіональний навчально-методичний центр інтенсивного навчання іноземних мов та підготовки до оцінювання рівня знань за системами міжнародних сертифікатів

пр. Д.Яворницького, 35, корпус ДНУ № 5, ауд. 20
Телефон: (056) 745-35-65
Директор – Байсара Людмила Іванівна.
Сайт: www.dnulanguagecentre.wix.com/dnu-language-centre

Регіональний центр інтенсивного навчання іноземних мов

Регіональний навчально-методичний центр інтенсивного навчання іноземних мов є продовжувачем традицій курсів іноземних мов ДНУ, які є найстарішими в регіоні (існують з 1978 року).

Метою діяльності Центру є надання освітніх послуг у сфері вивчення іноземних мов, підвищення кваліфікації викладацьких кадрів.

Центр бачить своє завдання у розширенні можливостей людини реалізувати свій потенціал через залучення її до вивчення однієї чи декількох іноземних мов, адже, як влучно сказано у нашому девізі: "Кордони твого світу обмежуються мовою, якою ти володієш. Зроби свій світ безмежним!"

Сучасна програма навчання іноземних мов, яка базується на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти та спрямована на вдосконалення рівня володіння іноземною мовою від А1 до В2, використання інноваційних підручників та матеріалів «робить світ безмежним» для різних категорій слухачів центру: студентів, випускників ЗВО, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців та інших.

Система перевірки мовної та мовленнєвої підготовки побудована в режимі відповідних загальноприйнятих у Європі та світі екзаменаційних форматів. Ведеться також ґрунтовна та цілеспрямована підготовка до складання міжнародних сертифікатних іспитів з англійської мови (РТЕ, Cambridge exams та ін.) та методики її викладання (Teaching Knowledge Test).

До вивчення у Регіональному навчально-методичному центрі пропонуються як західноєвропейські (англійська, німецька, французька, іспанська), так і східні мови (китайська, японська). Групи з вивчення найбільш популярної, англійської мови формуються від початкового рівня до рівня досконалості за результатами попереднього тестування.

Підготовка передбачає навчання як за довгостроковими програмами (1-2 роки) практичних занять комунікативного спрямування із певної іноземної мови, так і короткотермінові цикли на 1, 3, чи 6 місяців, які мають своє спеціальне призначення:

• підготовка до екзаменів з англійської мови в магістратуру ДНУ;
• спеціальна інтенсивна підготовка для учасників програм обміну із зарубіжними університетами ;
• курс основ методики викладання іноземної мови (для всіх бажаючих);
• курс підвищення мовної та методичної кваліфікації (для фахових вчителів/викладачів англійської мови):
• підготовка до міжнародного Кембриджського екзамену ТКТ (Teaching Knowledge Test);
• спеціальні курси на замовлення корпоративних клієнтів.

У Центрі регулярно проводяться презентаційні акції для слухачів та навчально-методичні семінари для викладачів щодо особливостей підготовки та складання міжнародних екзаменів з англійської мови, сучасних підходів до навчання. Традиційним є залучення слухачів до участі у крос-культурних подіях, зокрема – святкування Різдва 25 грудня та інших свят і традицій країн, мова яких вивчається.

Свято Геллоуїн на курсах іноземних мов
Свято Гелловін на курсах іноземних мов


 Переваги навчання з нами:
• різноманітний вибір навчальних курсів і програм для різних категорій слухачів Центру;
• формування навчальних груп за рівнем мовної підготовки слухачів;
• гнучка система пробних занять та індивідуальних консультацій;
• дворічна програма системного та інтенсивного навчання іноземної мови;
• можливість вивчення двох (чи більше) іноземних мов в один рік за різними програмами;
• можливість отримування додаткових навчальних та методичних матеріалів через інтернет-сайт Центру;
• можливість професійного росту для фахівців іноземних мов.

Щорічний набір на навчання у Регіональному навчально-методичному центрі проходить у серпні-вересні. Для слухачів з певним рівнем володіння іноземною мовою є можливість запису на курс протягом навчального року після співбесіди.  

Початок занять 1 жовтня. Заняття проводяться у будні дні з 16-00 або 18-00 в різних корпусах університету згідно з розкладом. Додаткові консультації та спецкурси – щоп’ятниці та щосуботи за попереднім записом.

По закінченні програми навчання слухачам видається сертифікат встановленого зразка.

Свято Геллоуїн на курсах іноземних мов
Семінар-тренінг екзаменатора Кембриджcького екзаменаційного синдикату Девіда Уоткінса для фахівців англійської мови ДНУ

Навчання у Регіональному навчально-методичному центрі дає можливість опанування іноземною мовою та методикою її викладання на високому рівні з метою подальшого використання цих знань та умінь у своєму особистому житі та професійній діяльності.

Спільний проект Дніпропетровської ОДА та ДНУ з навчання англійської мови учасників АТО
Спільний проект Дніпропетровської ОДА та ДНУ з навчання англійської мови учасників АТО

Більше про можливості та пропозиції від Регіонального центру інтенсивного навчання іноземних мов можна дізнатися на сайті: http://dnulanguagecentre.wix.com/dnu-language-centre