В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Інклюзивний простір ДНУ

Умови доступності корпусів та гуртожитків ДНУ для людей з особливими потребами містять низку аспектів, які допомагають забезпечити комфортне та безпечне навчання і проживання.

Основні аспекти доступності гуртожитків для людей з особливими потребами:

1. Фізична доступність: обладнання різними зручностями, що дозволяють людям з обмеженою рухливістю переміщатися по будівлі. Зокрема, в різних корпусах та гуртожитках є пандуси (корпус №14, гуртожиток №5), зовнішній ліфт-підйомник (корпус №11), ліфт з нульового поверху (головний корпус №1), широкі коридори, спеціальні кімнати для розміщення крісел-візків (гуртожиток №5), спеціально обладнані вбиральні (гуртожиток №5) та інше.

Порядок супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у ДНУ2. Адаптовані житлові приміщення: в гуртожитку №5, обладнаному пандусами, на першому поверсі є кімнати, що враховують потреби людей з різними особливостями: просторі двері, адаптовані ванні кімнати з підйомними ручками, зручні низькі ліжка тощо.

 


3. Безпека:
навчальні корпуси та гуртожитки ДНУ обладнані засобами протипожежної безпеки та мають укриття.


4. Соціальна інтеграція та спорт:
в університеті забезпечені можливості для соціальної взаємодії для всіх мешканців гуртожитку, незалежно від їхніх особливостей. Зокрема, є кімнати для загальних зборів та навчання, обладнані кімнати для занять спортом.

 


5. Доступ до безкоштовних послуг: усі студенти ДНУ, включно зі студентами з особливими потребами, можуть безкоштовно скористатися послугами університетських психологічної служби, юридичної клініки, центру соціальних ініціатив і волонтерства. Також до послуг студентства Палац спорту та Палац культури студентів.