ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Гранти та конкурси

Тренінг «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів «Horizon 2020»
для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів».
МОН та Європейська Комісія запрошують українських дослідників та виконавців проєктів у «Горизонті 2020» на тренінг «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів «Horizon 2020» для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів».
Захід проходитиме – 16-18 грудня 2019 року.
Головна мета – підтримка успішної участі України в «Горизонт 2020» та інтеграції до Європейського дослідницького простору. 
Тренінг спрямований на навчання експертів, які в майбутньому зможуть консультувати науковців щодо підготовки та подання проєктних пропозицій на конкурси «Горизонт 2020». Учасникам також розкажуть про критерії оцінювання та створення консорціуму.
Місце проведення: м. Київ, вул. Антоновича, 180 (приміщення Державної науково-технічної бібліотеки України)
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.
Дедлайн реєстрації – 9 грудня 2019 року.

Молодіжний Інформаційний Центр Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова
пропонує для ознайомлення матеріал з інформацією про конкурси, гранти, програми стипендій, фестивалі та ін.
Детальніше

До уваги студентів!
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робiт з галузей знань i спецiальностей у 2019/2020 навчальному роцi з галузі «Енергетика» проводиться на базі ДВНЗ «Приазовський державний технiчний унiверситет».Роботи приймаються до 15 лютого 2020 р.
Інформаційне повідомлення.
Наказ про проведення конкурсу 2019 р.
Вимоги до наукових робіт.
Вимоги до оформлення тез доповідей.
Відомості про автора та наукового керівника.

Конкурс науково-технічних розробок за держзамовленням
МОН почало прийом заявок на конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням – виконання робіт-переможців почнеться 2020 року.
Заявки приймають до 18-ї години 26 листопада. Запропонувати власні роботи на конкурс можуть будь-які заклади чи підприємства – незалежно від форми власності чи відомчого підпорядкування. Головні вимоги, щоб організація мала відповідних працівників, обладнання та матеріально-технічну базу, а розробка була спрямована на отримання практичного результату для розвитку економіки, суспільства, зміцнення нацбезпеки. Робота повинна мати високий ступінь готовності до впровадження.
Термін виконання розробки має бути не більш як 2 роки. Крім того, роботи повинні відповідати пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки:
• інформаційні та комунікаційні технології;
• енергетика та енергоефективність;
• раціональне природокористування;
• науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
• нові речовини і матеріали.
Докладнішу інформацію про умови та етапи конкурсу, вимоги до учасників, необхідні документи можна переглянути в офіційному оголошенні за посиланням.

КОНКУРС ДО СКЛАДУ XXV УКРАЇНСЬКОЇ АНТАРКТИЧНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ
Державна установа Національний антарктичний науковий центр МОН України оголошує конкурс з відбору кандидатів до складу XXV Української антарктичної експедиції 2020-2021 рр. на антарктичну станцію «Академік Вернадський» (о. Галіндез, Західна Антарктика).
Загін зимівників XXV УАЕ формується з 12 осіб: орієнтовно з 7 науковців, 3-х осіб інженерно-технічного персоналу, лікаря та кухара.
Документи приймають впродовж місяця – до 1 листопада.
Детальніше за посиланням


УРЯД СЛОВАЧЧИНИ ЗАПРОШУЄ УКРАЇНЦІВ НА НАВЧАННЯ АБО СТАЖУВАННЯ
Українських студентів, аспірантів, викладачів вишів та дослідників запрошують пройти навчання, дослідницьке або лекційне стажування у Словаччині. Воно відбуватиметься в межах Національної стипендіальної програми, а відібрані учасники стануть стипендіатами Уряду Словацької Республіки.
Термін подачі заявок:
- до 31 жовтня 2019 року для навчання у літній семестр 2019-2020 навчального року;
- до 30 квітня 2020 року для навчання впродовж 2020-2021 навчального року.
Кандидати мають подати заявки в онлайнформі на сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk
Докладна інформація про пропозицію є в інформаційному бюлетені. Також можна звертатися до адміністраторів програм:
• Крістіна Саллерова (kristina.sallerova@saia.sk) – для претендентів із постійним місцем проживання в Словацькій Республіці;
• Ондрей Арадски (ondrej.aradsky@saia.sk) – для іноземних претендентів.

СТАРТУВАВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ НА ТЕМУ ГОЛОКОСТУ ДЛЯ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти й науки України оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проєктів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».
Прийом заявок триває до 7 жовтня 2019 року.
На конкурс приймають науково-дослідні проєкти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології та інших, пов’язані з тематикою конкурсу. Проєкти мають бути новими, не містити плагіату та не мати нагород інших конкурсів. Роботи можна подавати українською або англійською мовами.
У конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Можна брати участь у конкурсі індивідуально або в складі авторського колективу не більш як із двох осіб. Якщо ви вже були учасником конкурсу, можна податися знову, але з новим проєктом.
Конкурс проходитиме у три етапи:
І етап — прийом заявок на конкурс триває до 7 жовтня 2019 року. Щоб взяти участь, надсилайте заявку та анотацію проєкту на електронну адресу: konkurs@babynyar.org. На їхній основі журі відбере учасників другого етапу до 15 жовтня 2019 року.
ІІ етап — подання конкурсних робіт триває до 15 листопада 2019 року. Журі оцінить проєкти та відбере найкращі для участі у третьому етапі.
ІІІ етап — презентація та захист проєктів, за результатами яких журі визначить переможця конкурсу. Третій етап відбудеться у грудні 2019 року в одному з університетів Києва.
До складу журі конкурсу увійдуть представники Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та установ, за сприяння яких проводиться конкурс, а також авторитетні історики, представники громадського сектора та культурного середовища.
Переможець конкурсу та проєкти, які посядуть друге і третє місця, отримають винагороди:
• за перше місце — 5000 гривень;
• за друге місце — 3000 гривень;
• за третє місце — 2000 гривень.
Переможець конкурсу здобуде можливість пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр».
Вимоги до робіт і деталі подачі заявок — у «Положенні про конкурс», що доступне за посиланням.
Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: konkurs@babynyar.org.

МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ ДО КОРЕЇ
Українським студентам та молодим вченим пропонують пройти піврічне стажування у Корейському інституті науки і технологій. Воно є підготовчим етапом для вступу до цього закладу, тож учасники зможуть здобути ступінь бакалавра або магістра.
Прийом заявок для участі у програмі 9 вересня до 4 жовтня 2019 року.
Претендувати на участь у програмі можуть, зокрема, бакалаври та магістри, які вже завершили навчання або отримають випускний документ до серпня 2020 року. Для участі у відборі кандидати мають подати заповнену аплікаційну форму та завантажити скановані копії документів на сайт вишу.
Перевага надаватиметься претендентам, які навчаються за такими напрямами:
- біомедичні науки і техніка;
- нанотехнології та інформаційні технології;
- енергетика та навколишнє середовище.
Програма реалізується за фінансової підтримки Уряду Південної Кореї. Докладна інформація про неї є в інформаційному бюлетні або за посиланням http://eng.kist.re.kr
Телефон для довідок: (044) 481 32 67 – Анжеліка Кернична
Джерело: https://mon.gov.ua


До уваги науковців!

Програми грантової підтримки з медико-біологічних досліджень для студентів та молодих учених.
https://www.bifonds.de/fellowships-grants/our-programmes.html