ДНУ здійснює наукову діяльність за всіма пріоритетними напрямками, визначеними чинним законодавством України ...
Версія для друку

Гранти та конкурси

Перший Національний конкурс шаблонів «Шаблон Challenge 2019»

Запрошуємо студентів 3-5 курсів та науково-викладацький склад юридичного факультету взяти участь у Першому Національному конкурсі шаблонів «Шаблон Challenge 2019». Конкурс покликаний залучити юристів, менеджерів, консультантів, дослідників та усіх охочих до створення шаблонів документів (договогів, листів, заяв, актів, скарг тощо), які сприятимуть упорядкуванню юридичного досвіду та впровадженню електронного документообігу на підприємствах України та за кордоном.
Кожен автор-учасник конкурсу повинен створити та надіслати адміністраторам – 10 шаблонів.
Авторам допущених шаблонів буде виплачуватися роялті у розмірі 25 % від продажу шаблонів.
За результатами конкурсу 16 вересня 2019 року, буде розіграно головний приз поїздку на двох до моря.
Термін подачі заявок та надсилання авторських шаблонів триває з 1.07 до 1.09.
Детальніше про умови участі у конкурсі за посиланням http://instaco.cjm.ua/news/14СТАРТУВАВ КОНКУРС СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ НА 2020-2021 РОКИ – ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬ ДО 23 ВЕРЕСНЯ
Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголосили конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2020-2021 роках.
Подати пропозицію можна до 23 вересня 2019 року.
Конкурс відкритий для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вишів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн, зокрема, молодих вчених і викладачів.
До участі приймаються проєкти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:
1. Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
2. Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
3. Екологія та управління навколишнім середовищем;
4. Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
5. Нові речовини та матеріали;
6. Соціальні та гуманітарні науки;
7. Оборонні технології.
Основні критерії оцінки – наукова відповідність, цінність проєкту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці.
Докладніше про конкурс, умови участі та фінансування проєктів.
Більше інформації також можна отримати за номером: (044) 287 82 76
Форма заявки.
Важливо, що керівники та учасники проєктів можуть подавати кілька заявок. Однак отримати фінансування керівники зможуть тільки за 1 проєктом.

КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ
Стартував четвертий конкурс МОН для наукових проєктів молодих вчених. Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються у вишах чи наукових установах, підпорядкованих МОН.
Перший етап конкурсу – відбір проєктів на рівні університетів та наукових установ – триватиме з 15 липня до 9 вересня.
Проєкт повинен мати тривалість виконання до 3 років. Його керівник має бути або кандидатом наук віком до 35 років, або докторантом (доктором наук) віком до 40 років. Граничний вік виконавців – 35 років.
Роботи на конкурс приймаються за 11 напрямами, які відповідають пріоритетам програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт-2020».
Відібрані на рівні вишів чи наукових установ проєкти подаються до МОН для подальшої експертизи. Її здійснює спеціальна Експертна рада МОН куди, зокрема, входять й самі молоді науковці. Експертиза триватиме до 11 жовтня.
Оцінювання кожного проєкту проводитимуть 5 експертів. Загальна кількість балів рахуватиметься як середнє арифметичне значення оцінок від трьох експертів, що знаходяться у діапазоні між найнижчою та найвищою. Тобто, найвища та найнижча оцінки не враховуються. Це має забезпечити більш якісну та об’єктивну експертизу.
На основі висновків експертів Конкурсна комісія МОН має до 2 грудня визначити переможців. Виконання цих проєктів почнеться з 2020 року.


Шановні колеги!
Оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.
Документи приймають до 1 серпня 2019.
Положення про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій 
Форма заявки
Вимоги до оформлення документів
Згода на обробку персональних даних

Європейська стипендія на розвиток досліджень для українських науковців
Українським науковцям, які працюють над перспективним проектом і хочуть розширити базу для його розвитку, пропонують взяти участь у конкурсі на отримання стипендії «Дії Марії-Склодовської-Кюрі (ДМСК)». Пропозиція актуальна для вчених, які мають ступінь доктора наук або 4 роки досвіду науково-дослідницької роботи (на умовах повної зайнятості).
Термін подачі заявки - до 11 вересня 2019 року.
За умовами програми ДМСК, науковці отримають стипендію, яка покриватиме витрати на реалізацію проектів, проживання, робочі поїздки та супутні видатки. Важливо, що отримувачем грантових коштів буде приймаюча інституція, а не конкретний вчений. Програма також передбачає можливість подачі заявки українських науковців на Всесвітню стипендію.
Податися на конкурс можуть науковців, які досліджують різні галузі - від фізики та лінгвістики до медичних наук.
Докладну інформацію про пропозицію можна знайти за посиланням: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/actions/individual-fellowships_en


До уваги науковців!

Програми грантової підтримки з медико-біологічних досліджень для студентів та молодих учених.
https://www.bifonds.de/fellowships-grants/our-programmes.html