В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Роботодавцям і стейкхолдерам

Шановні роботодавці!

Для налагодження прямих контактів стейкхолдерів і потенційних роботодавців з випускниками університету, створення умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців запрошуємо роботодавців до співпраці з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Пропонуємо:

- розмістити на нашому сайті інформацію для студентів та випускників про вакансії своєї організації, компанії, установи за нижченаведеною формою:
  • повна назва організації, стисла інформація про організацію (сфера діяльності, досягнення, термін перебування на ринку праці, посилання на офіційний сайт);
  • назва відкритої вакансії, обов’язки та соціальні гарантії;
  • кінцевий термін дії вакансії;
  • контактна інформація: контактна особа, email, контактний телефон, поштова адреса;
  • інформація надається в форматі doc;
  • логотип в форматі jpg (окремим файлом).
   
Направляйте інформацію на електронну пошту інформаційно-аналітичного агентства "УНІ-прес": presa.dnu@gmail.com. Інформація буде розміщена на сторінці Вакансії.

Надаючи інформацію для публікації на нашому сайті, Ви несете відповідальність щодо її достовірності та відповідності чинному законодавству України.

Університет залишає за собою право на відмову публікації інформації та на редагування інформації зі збереженням змісту з метою відповідності її встановленим вимогам.