В університеті створені умови для всебічного розвитку особистості ...
Версія для друку

Роботодавцям

Шановні роботодавці!

     Для налагодження можливості прямих контактів потенційних роботодавців з випускниками університету, створення умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців запрошуємо роботодавців

   1. Розмістити на нашому сайті інформацію для студентів та випускників Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара про вакансії своєї організації, компанії, установи за нижченаведеною формою.
• Повна назва організації, стисла інформація про організацію (сфера діяльності, досягнення, термін перебування на ринку праці, посилання на офіційний сайт );
• Назва відкритої вакансії, обов’язки та соціальні гарантії;
• Кінцевий термін дії вакансії;
• Контактна інформація: контактна особа, email, контактний телефон, поштова адреса;
• Інформація в українській та російській версіях надається в форматі doc;
• Логотип в форматі jpg (окремим файлом).
   
   Для цього Ви можете направляти інформацію на ел.пошту відділу зв’язків з виробництвом: dnu2016@ukr.net. Після узгодження з керівництвом університету інформація буде розміщена на сторінці Вакансії (укр.версія)/Вакансии (рос.версія).
Надаючи інформацію для публікації на нашому сайті, Ви несете відповідальність щодо її достовірності та відповідності чинному законодавству України.
Відділ зв’язків з виробництвом залишає за собою право на редагування інформації зі збереженням змісту з метою відповідності її встановленим вимогам.

   2. Взяти участь у щорічному заході загальноуніверситетського масштабу “День кар’єри”. Оріентовна дата проведення – перша середа грудня. Реєстрація учасників починається з 15 жовтня поточного року.*

*Відділ зв’язків з виробництвом та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, дотримуючись принципу доцільності та пропорційності представлення підприємств та організацій, залишає за собою право відхилити заявку на участь.