На 14 факультетах і в 4 коледжах ДНУ навчається близько 15 тисяч студентів ...
Версія для друку

Факультет економіки

Програми двох дипломів факультету економіки
ДНУ ім. О.Гончара

Пріоритетним напрямом діяльності факультету економіки ДНУ ім. О.Гончара є встановлення, розширення і розвиток міжнародних зв'язків та міжнародного співробітництва. А головною метою такої співпраці є обмін студентами і викладачами між нашим університетом та вищими навчальними закладами розвинених країн Європи, Азії, Америки. Сьогодні ми пропонуємо нашим студентам кілька програм студентської мобільності з університетами Європи, серед яких дві програми двох дипломів.

Програма двох дипломів з Університетом прикладних наук м. Міттвайда (Німеччина)

Це досить великий університет (майже 7000 студентів), який знаходиться в Саксонії (найближчі великі міста – Хемніц, Дрезден, Ляйпциг) і має велику історію (в травні 2017 року університет відсвяткував 150-річний ювілей) та знаменитих випускників. Серед найбільш відомих випускників університету Фрідріх Опель – один із засновників автомобілебудівного гіганта «OPEL», Август Хорш – засновник корпорації «AUDI», Вальтер Брук – винахідник системи кольорового телебачення PAL, Герхард Нойман – винахідник і колишній віце-президент корпорації «General Electric», а також багато інших, які є не менш відомими вченими та промисловцями.

На даний момент на факультеті діють кілька програм навчання з цим університетом:
  1. Короткострокова програма обміну «Exchange Students», що передбачає навчання студента факультету економіки в університеті-партнері протягом 1-2 семестрів.
  2. Програма двох дипломів, що дозволяє студентам факультету економіки за умови успішного виконання навчальної програми, отримати диплом бакалавра нашого університету та диплом бакалавра німецького університету.
  3. Програма двох дипломів, що дозволяє студентам факультету економіки за умови успішного виконання навчальної програми, отримати як диплом бакалавра нашого університету, так і диплом спеціаліста німецького університету за спеціальністю «Інженер-економіст».
  4. Магістерська програма, відповідно до якої студенти факультету економіки, які мають диплом бакалавра ДНУ, можуть бути зараховані на цю програму та в разі успішного її виконання отримати два дипломи – диплом магістра ДНУ ім. О.Гончара і німецький диплом майстра за фахом «Master of Arts in Business Administration».
Програма двох дипломів з Університетом дю Мен (Франція)

Це досить молодий ЗВО (у жовтні 2017 року святкуватиме 40 років із дня свого заснування), що знаходиться в центральній частині Франції (55 хвилин потягом TGV від Парижу), в м. Ле-Ман, в якому навчається близько 10000 студентів.

 Із цим університетом діє програма двох дипломів, яка дозволяє студентам факультету економіки, за умови успішного виконання навчальних програм отримати два дипломи – диплом магістра ДНУ ім. О.Гончара та французький диплом майстра за однією з обраних економічних спеціальностей.

Для участі в будь-якій із перерахованих вище програм необхідно бути студентом однієї зі спеціальностей факультету економіки ДНУ ім. О.Гончара; мати тільки добрі та відмінні оцінки, належний рівень володіння іноземною мовою.

На цей час можливостями міжнародних програм уже скористалися понад 100 наших студентів. Випускники наших програм сьогодні працюють на престижних та відповідальних посадах як в Україні, так і за кордоном, зокрема в таких компаніях, як; Robert Bosch GmbH, Bio Rad Laboratories, PricewaterhouseCoopers, Westlake Chemical Corporation, Renault Group, Daimler Real Estate та ін.