На 14 факультетах і в 4 коледжах ДНУ навчається близько 15 тисяч студентів ...
Версія для друку

Факультет фізики, електроніки та комп'ютерних систем

Кафедра експериментальної фізики готує магістрів за програмою двох дипломів за вибором «Твердотільна оптоелектроніка» згідно з договором про спільне навчання в ДНУ ім. Олеся Гончара та в Педагогічному університеті ім. Комісії національної освіти в Кракові.


Навчання проводиться:
 • на стаціонарному відділенні Математично-фізично-технічного факультету Краківського педагогічного університету за спеціальністю «Оптоелектроніка», 
 • а також на кафедрі фізики твердого тіла та оптоелектроніки ДНУ – за спеціальностями:

«104 Фізика та астрономія»
«105 Прикладна фізика та наноматеріали»
   Навчальні дисципліни викладаються мовою, обов’язковою для даного університету або англійською мовою. Перелік курсів та загальний навчальний план наведені на сайті: http://fizyka.up.krakow.pl/#plany-i-programy-studiow#stacjonarne-2
   За навчальним планом студенти виїжджають із вітчизняного університету до партнерського закладу для проходження частини навчання. Передбачається можливість дистанційного викладання дисциплін співробітниками партнерських університетів із залученням Інтернет-технологій.


Що отримає студент?

• Лекції та майстер-класи провідних професорів Дніпровського національного університету та Краківського Педагогічного університету;
• Забезпечене безкоштовне навчання у партнерському навчальному закладі;
• Можливість поглиблення базової освіти та проведення науково-дослідної роботи;
• Два магістерських диплома державних університетів Польщі та України;
• Перспективу отримання престижної роботи в Україні та країнах Європи.

Прийом до магістратури здійснюється на конкурсній основі.
У конкурсі беруть участь випускники, які мають диплом бакалавра, які успішно склали вступні іспити за спеціальностями «105 Прикладна фізика та наноматеріали» або «104 Фізика та астрономія» згідно з вимогами ДНУ та пройшли співбесіду. 
Завданням співбесіди є перевірка рівня знань, умінь і навичок претендента, визначення його науково-технічної ерудиції. 
Підвищені вимоги пред'являються до знання дисциплін професійної підготовки, знання англійської мови, володіння комп'ютером та вміння працювати з науковою літературою.


Кафедра експериментальної фізики ─ для тих студентів, хто розуміє: наразі відбувається революція принципів створення нових функціонально активних матеріалів та елементів, значно збільшується внесок технологічної складової у проблемах матеріалознавства, зростає зв’язок зі стрімким розвитком інформаційних та комунікаційних технологій.
Наші випускники працюють в закладах науки та освіти, у сфері високотехнологічного виробництва й оптоволоконного зв'язку, в області комп'ютерних технологій, сенсорики, лазерної техніки, оптоінформатики й функціональної електроніки.
Отримайте можливість кардинально змінити своє майбутнє!

Факультет фізики, електроніки та комп’ютерних систем
Кафедра експериментальної фізики
Координатор Програми двох дипломів – професор Михайло Павлович Трубіцин
Адреса: м. Дніпро, вул. Ніла Армстронга, 8, корп.15, к.510,
тел.: (056) 374-97-04 (деканат),
тел.: (056) 776-90-42 (кафедра)