ДНУ пропонує вступникам навчання за 70 спеціальностями і спеціалізаціями та більше 100 освітніх програм ...
Версія для друку

Олімпіада ДНУ

Шановні вступники!

Запрошуємо до участі в Олімпіаді Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з математики, фізики, хімії, біології та географії. 

Учасники олімпіади мають унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО при вступі на такі спеціальності: 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія)», 014.06 «Середня освіта (Хімія)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 014.08 «Середня освіта (Фізика)», 091 «Біологія», 101 «Екологія», 102 «Хімія», 103 «Науки про Землю», 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 106 «Географія», 111 «Математика», 112 «Статистика», 124 «Системний аналіз», 131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 133 «Галузеве машинобудування», 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 144 «Теплоенергетика», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 153 «Мікро- та наносистемна техніка», 161 «Хімічні технології та інженерія», 162 «Біотехнології та біоінженерія», 172 «Телекомунікації та радіотехніка», 173 «Авіоніка», 181 «Харчові технології», 183 «Технології захисту навколишнього середовища».
 
В Олімпіаді можуть брати участь усі, хто на момент вступу в 2021 році матиме повну загальну середню освіту.

Олімпіада проводиться у два тури. Перший тур олімпіади – дистанційний триватиме з 08 лютого 2021 року по 24 березня 2021 року. Порядок проведення другого туру олімпіади буде оприлюднений після завершення першого туру (залежно від діючих на момент проведення карантинних обмежень другий тур олімпіади може відбутися у синхронному дистанційному режимі). Про точний час та спосіб проведення другого туру переможців першого туру буде повідомлено додатково через електронну пошту та через сайт.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів за перший тур.

Просимо Вас ознайомитися з Графіком проведення Олімпіади ДНУ, Положенням про Олімпіаду і таблицею відповідності між навчальним предметом, з якого проводиться Олімпіада, конкурсним предметом, до сертифікату ЗНО, з якого нараховуються додаткові бали, та спеціальністю, при вступі на яку реалізується процедура нарахування.

Учасники дистанційного туру олімпіади повинні не пізніше 24 березня 2021 року надіслати на адреси відповідних предметно-методичних комісій електронні листи, до яких мають бути прикріплені наступні файли: заповнена анкета учасника Олімпіади у форматі *.doc та розв’язки завдань Олімпіади, набрані у форматі *.doc або відскановані у форматі *.jpg або *.pdf. Розмір кожного з файлів не повинен перевищувати 2 Mb. Назва прикріпленого файлу повинна містити прізвище учасника, записане літерами англійського алфавіту. Для того, щоб взяти участь у Олімпіаді з кількох предметів, вступник повинен надіслати електронні листи окремо на адресу кожної з предметно-методичних комісій.

Предметно-методична комісія з математики mst.dnu@gmail.com; завдання першого туру; шаблон оформлення відповідей
Предметно-методична комісія з фізики: olimpiada2021@ffeks.dnu.edu.ua; завдання першого туру
Предметно-методична комісія з хімії: olimpchem2020@gmail.com; завдання першого туру
Предметно-методична комісія з біології: biolog@fbe.dnu.edu.ua; завдання першого туру; шаблон оформлення відповідей
Предметно-методична комісія з географії: olimpiada@if.dnu.edu.ua; завдання першого туру

Переможцями другого туру Олімпіади вважаються ті з учасників, хто набрав не менше 90 балів при виконанні завдань другого (очного) туру. Вони додатково отримають до 20 балів* до відповідного сертифіката ЗНО при подачі заяви на вступ до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

*загальний конкурсний бал не може перевищувати у сумі 200 балів

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією другий тур Всеукраїнської олімпіади Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти також пройде у дистанційному режимі.

З метою забезпечення надійної автентифікації учасників другий тур олімпіади буде проходити у формі відеоконференції на платформі ZOOM. Кожному учаснику пропонується встановити програму ZOOM на своєму комп’ютері або смартфоні. Наявність відеокамери обов’язкова!

Реєстрація учасників другого туру буде здійснена організатором конференції – представником відповідної предметно-методичної комісії після ідентифікації особистості учасника за допомогою його паспорту. Розсилка параметрів відеоконференції ZOOM буде виконана на електронні поштові скриньки всім вступникам, які допущені до участі у другому турі олімпіади за добу до дати її проведення. Якщо вступник, допущений до другого туру, не отримав листа із параметрами відеоконференції, він має повідомити про це електронною поштою предметно-методичну комісію.

Після реєстрації учасникам будуть надіслані завдання другого туру, розв’язки яких вони повинні надіслати в одному з форматів: *.doc, *.jpg або *.pdf на адресу предметно-методичної комісії з відповідного навчального предмету.

Графік проведення другого туру Олімпіади ДНУ такий:

біологія – 03 квітня 2021 року

географія – 11 квітня 2021 року

математика – 17 квітня 2021 року

хімія – 24 квітня 2021 року

фізика – 15 травня 2021 року
Шановні вступники!

Пропонуємо до Вашої уваги результати першого туру Олімпіади з:
Нагадуємо, що учасники, які отримали не менше 75 балів у першому турі, допущені до участі у другому турі.

Шановні вступники!

Пропонуємо до Вашої уваги результати другого туру Олімпіади з: